şükela:  tümü | bugün
  • tarkan: babamı kim öldürdü kurt?

kurt: hav hav hauvv!

tarkan: demek hain kostok he?

tarkan gümüş eyer
  • kırık zar

- bu kadar iyi zar atmayı nerden öğrendin sen?
    - amcam gece içer içer eve gelirdi, sonra bize zar attırırdı. kural da şuydu. kaybeden tokatı yer.
    - haaaa! sen, kardeşinden tokat yememek için zarlara çok iyi hakim olmayı öğrendin hı?
    - hayır, kardeşime tokat atmamak için!
  • -pezevengi öldür bir, cinayet. kızı al; iki, adam kacırma. kızı en az iki kişi sik; üç, ırza tecavüz. her gece esrara takıl; nerden baksan dört, içicilik. heriflerin cebinden paraları al; beş, gasp. bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratina bakip "kusura bakma abi kaza oldu" diyemezsin. adamın götünden kan alırlar kamil kan. hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti. of her şey karışık.

gemide
  • + taksi !
    - yolcu !

(bkz: kaygısızlar)

belki film büyük olmayabilir ama efsane bi repliktir.
  • ''40 yaşındayım. oldukça tehlikeli bir yaş. arzular duyabilecek kadar genç, onları gerçekleştiremeyecek kadar yaşlı oluyor insan.''

(bkz: il derviscio)
  • yani nasil yazilmamis bugune kadar, inanilir gibi degil:

perran kutman: tükür babanın suratına

(bkz: ne olacak şimdi)
  • "dokunma oğluma, dokunma çocuklarıma, dokunma aileme. eğer dokunursan ben, ömründe bir karıncayı bile incitmeyen ben, hiç düşünmeden çeker vururum seni. vururum ve arkama dönüp bakmam bile..."
    münir özkul
  • tarkan: bu kayıgın sahibi kim?
    kayıkcı: benim.
    tarkan: beni viking diyarına goturmeni istiyorum.
    kayıkcı: mumkun degil.
    tarkan: ben turk'um.
    kayıkcı: anlıyorum, ama bu kayıkla oraya kadar gidemeyiz.
    tarkan: sersem!!! sana turk'um dedim ya!!!
  • - "tıpkı bir adamın, asker olamayınca muhbir olması gibi, bir insan sanatçı olamazsa eleştirmen olur."
    (bkz: birdman)
  • -böyle ölmeyi hak etmedim.
    +bunun hak etmekle bir ilgisi yok.

unforgiven