• kollar patlıcan ekolü ile örneklem uzayında dağılım oranlarının aynı oldukları gözlemlenen dişi türü. ayrıca %5 standart sapma harici, %90'ının büyük göğüslerinin sarkık oldukları da tespit edilmiştir.
 • minyon bir tip olmasına rağmen kafam kadar memeleri olan kadındır. küçük göğüslü büyük kalçalı hemcinsine göre avantajları ve dezavantajları olabilir. ama zayıf hatunları sevmediğim için pek hazetmem.
 • yapılan bir bilimsel araştırmaya göre türk toplumunda patlıcan kollu dişi birey sayısı arttığında, bu tip hatunlarında da sayısının artığı görülmüş. pozitif korelasyondan bir şekilde söz etmemiz mümkün. aradaki bağlantı da belli, türk hatunlarının büyük kısmının çirkin olması der, el bombasının pimini çekerek, ortaya bırakırım.*
 • yapılan bilimsel araştırmaların hata payının sanılandan büyük olduğunu gösteren bireylerdir. memesi büyük götü küçük kadınlar zayıftır, ama büyük memelilik genetik bir miras gibi anasından halasından felan kalmıştır. zayıf ama koca memeli bir kadın da patlıcan kollu olamaz.
 • türk kadının kalçasının problemli olmasının sebebi, genetik sorunlardır. tarihte atı en çok kullanan milletin türkler olduğu varsayımından yola çıkarsak, ata binen toplumların evrimin de etkisi ile kalçalarının ufalması normaldir.

  sarkık göğüs ise türk yemeklerindeki yağ ve karbonhidrat oranları ile ilgilidir. yağlanan vücutta belli başlı sarkmaların oluşması yemek türlerine bağlıdır. bu yüzden büyük ve sarkık göğüslü kadın sayısının yüksek olması anormal olamaz.
 • vücut ile orantılandığında dengesiz bir büyüklüğe sahip her göğüs ilerde pide kıvamına gelmek durumunda kaldığı için sarkık göğüslere mahkum kalması kimseyi şaşırtmayacaktır. bu kadın ne yerse ne içerse naparsa yapsın o memeler sarkacaktır. üzgünüm. bana kalsa daha fazla yeyip götü de büyütsün daha bi arzu nesnesi haline gelsin.
 • ağırlık merkezi göğüslere kayacağı için bir yaştan sonra atkıya para vermesine gerek kalmayacak kadın.
 • bu kadınlara tavsiyem, bench press ve şınav uygulamaları ile yağlarını azaltmak yönünde olacaktır. hatta bu konuda profesyonel destek bile verebilirim, sonuçta biz de zamanında 120 kg ağırlığındaki barların altına girdik, aminoasit ve protein tozu çaktık.
 • küçük göğüslü büyük kalçalı kadınla kıyaslanınca kimin galip geleceğini merak ettiğim kadın.
  bence, bu kadın yenilsin, küçük göğüslü büyük kalçalı olan kazansın.
 • acıların kadınıdır. kumaş elbise giymesi, ne bileyim önü düğmeli elbise falan giymek mümkün değildir. 36 beden elbise alsa, poposu oturur, düğmesi/fermuarı kapanmaz. büyük beden alsa memeler rahat eder, bu sefer de elbise büyük olur. sürekli iki parçalı giysiler, esnek triko elbiseler vs. giymek zorundadır.

  yapılmasının hiç hoş olmadığı kanaatindeyim.