• (bkz: bo derek)
 • kıyafet konusunda** zorlanan kadındır. bikini konusunda zorlanan kadındır.
  istediği her pantolonu eteği giyen ama ip askılı body ile sokaklara çıkamayan düğmeli kıyafetlerde, gömleklerde zorlanan kadındır.
  şanslı mıdır şanssız mıdır, tartışılır...*
 • kendisine bir kahve ısmarlamak istediğim kadındır. gelsin bulsun beni.
 • babamın "likör kadehi gibi" tanımını yaptığı kadınlardır. kendisine göre en kötü kadın vücudu şekli de budur. benim kendi fikrimce de verdikleri kilolar hiç belli olmaz bu vücuda sahip olanlarda. zira genelde göğüs büyüklüğü ırsidir ve sabittir. paso bacaktan, götten verirler kiloyu, o da bacakların iyice incelmesi ama üst bölgenin aynı kalması demektir.
 • burada doğru tanımlama "dar kalçalı" olmalı. çünkü kadında kalça genişliğini belirleyen etken, kalça kemiklerinin ne kadar geniş olduğudur. eğer bir kadının kalça kemikleri genişse, doğal olarak geniş kalçalı olur. dolayısıyla, kalça kemikleri "dar" olan kadınlar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar "çekici" kalçalara sahip olamazlar.

  ne dedik? kalça kemiği dar kadınlar çekici (yani en azından erkeklerin çoğu için) kalçalara sahip olamazlar. fakat bu kadınların çekici olabilmek için ikinci bir kozları daha vardır. evet, dar kalçalı kadınların %90'ı iri göğüslü olur, kozları budur.

  bu genetik bir mekanizmadır, eğer kalça kemikleriniz dar ise vücudunuz iri memeler geliştirir. yok eğer geniş kalçalı iseniz, memeleriniz daha küçük olur.

  o nedenle önünüzde yürüyen "fazla kilolu olmayan" geniş kalçalı bir kadının size yüzünü döndüğünde küçük memeleri olacağına emin olabilirsiniz. aynı şekilde, "erkek poposu gibi" kalçaları olan bir kadının da samantha fox misali göğüsleri olacaktır.

  bilim işi arkadaşlar bu işler. dar kalça = iri göğüs, geniş kalça = küçük göğüs...

  edit: hem geniş kalçalı, hem de iri göğüslü kadınlar ne o zaman? evet, onlar nadir ortaya çıkan nadide varlıklardır. keşfedilirlerse manken, fotomodel, oyuncu falan olup, parayı vururlar, tüm dünya hayran hayran bakar. dünyanın en seksi kadınlarının çoğu, bu çok nadir bulunan geniş kalçalı hem de iri göğüslü kadınlar arasından seçilir.
 • bu da bir kadın türüdür. ancak aynen küçük memeliler gibi (memecik mi demeliydim bilemedim) zayıfı, şişmanı, uzunu, kısası, büyük kalçalı ve küçük kalçalı olarak alt gruplara ayrılır. genelleme yapmak baya bir öküzlüktür. durumu 80 beden c cup gögüs bedenine sahip, 36 beden, 173 boyundaki ve kalçaları da küçük olmayan bir hatuna danıştım. çok pis çemkirdi " neden içime düşüyorsunuz ulan ibnoğları" şeklinde
 • tuhaf bir anatomik yapıya sahip kadın tipi.

  böyle bir arkadaşım vardı, kısa boylu, koca memeli, kuru g.tlü minyon bir tipti. bu arkadaşın kelebek desenli bluzünü unutamıyorum, kızcağız koştukça, kelebek kanatları memelerine denk gelen bluzü yüzünden, o memeler bir an önce kanatlanıp uçacak ve kendi özgürlüklerini kazanacaklarmış gibi görünürdü.