şükela:  tümü | bugün
 • kıyafet konusunda** zorlanan kadındır. bikini konusunda zorlanan kadındır.
  istediği her pantolonu eteği giyen ama ip askılı body ile sokaklara çıkamayan düğmeli kıyafetlerde, gömleklerde zorlanan kadındır.
  şanslı mıdır şanssız mıdır, tartışılır...*
 • babamın "likör kadehi gibi" tanımını yaptığı kadınlardır. kendisine göre en kötü kadın vücudu şekli de budur. benim kendi fikrimce de verdikleri kilolar hiç belli olmaz bu vücuda sahip olanlarda. zira genelde göğüs büyüklüğü ırsidir ve sabittir. paso bacaktan, götten verirler kiloyu, o da bacakların iyice incelmesi ama üst bölgenin aynı kalması demektir.
 • burada doğru tanımlama "dar kalçalı" olmalı. çünkü kadında kalça genişliğini belirleyen etken, kalça kemiklerinin ne kadar geniş olduğudur. eğer bir kadının kalça kemikleri genişse, doğal olarak geniş kalçalı olur. dolayısıyla, kalça kemikleri "dar" olan kadınlar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar "çekici" kalçalara sahip olamazlar.

  ne dedik? kalça kemiği dar kadınlar çekici (yani en azından erkeklerin çoğu için) kalçalara sahip olamazlar. fakat bu kadınların çekici olabilmek için ikinci bir kozları daha vardır. evet, dar kalçalı kadınların %90'ı iri göğüslü olur, kozları budur.

  bu genetik bir mekanizmadır, eğer kalça kemikleriniz dar ise vücudunuz iri memeler geliştirir. yok eğer geniş kalçalı iseniz, memeleriniz daha küçük olur.

  o nedenle önünüzde yürüyen "fazla kilolu olmayan" geniş kalçalı bir kadının size yüzünü döndüğünde küçük memeleri olacağına emin olabilirsiniz. aynı şekilde, "erkek poposu gibi" kalçaları olan bir kadının da samantha fox misali göğüsleri olacaktır.

  bilim işi arkadaşlar bu işler. dar kalça = iri göğüs, geniş kalça = küçük göğüs...

  edit: hem geniş kalçalı, hem de iri göğüslü kadınlar ne o zaman? evet, onlar nadir ortaya çıkan nadide varlıklardır. keşfedilirlerse manken, fotomodel, oyuncu falan olup, parayı vururlar, tüm dünya hayran hayran bakar. dünyanın en seksi kadınlarının çoğu, bu çok nadir bulunan geniş kalçalı hem de iri göğüslü kadınlar arasından seçilir.
 • tuhaf bir anatomik yapıya sahip kadın tipi.

  böyle bir arkadaşım vardı, kısa boylu, koca memeli, kuru g.tlü minyon bir tipti. bu arkadaşın kelebek desenli bluzünü unutamıyorum, kızcağız koştukça, kelebek kanatları memelerine denk gelen bluzü yüzünden, o memeler bir an önce kanatlanıp uçacak ve kendi özgürlüklerini kazanacaklarmış gibi görünürdü.
 • benden uzak dursun. lan git.
 • amuda kalkmış kadındır muhtemelen. kafa da biraz iyiyse, ters duran kadının göğüsleri kalça olarak görünüyordur.
 • bir araştırmaya göre bu konuyla ilgili çıkarılan sonuçlar şu şekildeymiş;

  "büyük kalça-küçük meme iyidir...

  bir araştırma kalçası büyük, memesi küçük olanların daha sağlıklı olduğunu ortaya koydu.
  büyük kalça, iyi kolesterolü yükseltip kalp krizini ve diyabeti önlüyor. kalçası büyük, memesi küçükler için söylenen ‘armut vücut’ sağlığın sembolü.

  uzmanlar “kalçadaki ve bacaklardaki yağlar iyi ama karın çevresindekiler kötü” diyor. büyük memeler sırttaki kıvrımları değiştirip ağrıya neden oluyor. ayrıca küçük göğüsler daha duyarlı.

  büyük kulaklar yaşlılıkta duyma kaybını önlüyor. çünkü büyük kulağa daha fazla ses akışı oluyor. kısa ayak parmakları hızlı koşmayı sağlıyor. kemik erimesi uzun boylularda daha fazla görülüyor.

  araştırmaya göre, büyük burun gripten koruyor..." kaynak: http://www.sosyalhaber.com/…-kucuk-meme-iyidir.html

  bu arada konu nasıl memeden popodan ayak parmağına ve buruna geldiyse eheh... alem bu araştırmacılar anacım.

  o değil de; her ne kadar sağlıklı olsa da şahsi kanaatimce orantılı bir fizik her zaman daha cazip ve sağlıklı bir görüntü oluşturuyor bana göre. evet.
 • gideri olan kadındır. lakin nadir bulunur.
 • altın oranı yanlış kavramış kişidir.
 • türk kızları içinde zor bulunan tiplerdir. çünkü andropoid pelvis kızların %20'sinden azında bulunur, büyük göğüs dediğimiz de hadi en kötü 85 beden olsun. bir de zayıf ve uzunsa uzaktan bakılınca kaslı bir abiye benzememeleri içten bile değil. ama giderleri var her türlü ona birşey demiyorum*.