• tlc kanalında beğenerek izlediğim program. ne var ki programda geçen hikayeler skeç misali yazılmış şeylermiş. her bölümde yayınlanan hikayenin bir yazarı var.

yoksa hangi salak çıkıpta eşimi/sevgilimi aldattım diye televizyonda kendisini ifşa eder.
  • bir süre izlendiğinde bağımlılık yapan program.
    bu program sayesinde italya'nın salerno şehrine bir sempatim oluştu.
  • piero bir sana bak birde virginia ya
  • tlc'nin renkli mini belgesellerinden biri bu da. konusu 'aldatma/ aldatılma'. birkaç gündür izliyorum ve bir süre daha giderse psikolojim bozulacak. swh

fark ettim ki kadınların aldatma sebebiyle erkeklerinki çook farklı. kadınlar ilgi eksikliğinden, yalnızlık duygusundan dolayı aldatıyor. fakat erkekler, eşleri ne kadar ilgili sevgili olsa da başka birinden gördükleri sabit ilgiyi değerlendirmeye açıklar. en azından belgeseldeki çiftlerde böyle olmuş. bir de beni şaşırtan bir şey var; özellikle kadınlar aldatılmayı affedebiliyor. bunu nasıl başarabiliyorlar bilmiyorum. başkasının yatağına girmiş, başkasının dudaklarını öpmüş ve başkasının tenine dokunmuş bir erkeği nasıl affedebiliyor bu insanlar? tekrar nasıl yataklarına alabiliyorlar? onu da geçtim tekrar gözlerinin içine nasıl bakabiliyorlar? sanırım bu tarz şeyler benim için fazla kırılgan. incecik bir şeye bağlı. onların kaldıkları yerden devam edebilmesi beni çok şaşırttı çünkü. ben bu tarz bir olayda karşımdakinin de canını aynı dozda yakmadan affedemem sanırım. o yaparken iyi de ben yaparken mi kötü olacak? hadi ordan!

kadınlar yerine ben sinirlendim şurda. böyle şeyler izlememem lazım.
  • bazı aşklar ömür boyu sürer ama tutku sizi anında ele geçirebilir.bunlar ölümcül tutkuların ihanete uğramış aşkların şüphe ve intikamlarin öyküleri işte karşınızda büyük ihanet hikayeleri sen nasıl bı açılış cumlesisin afsfgsghd
  • erkekler neden bu kadar salak dedirten tlc programı.5 bölüm izledim karmakarışık olarak ve neredeyse tüm salaklıkları ben de yapmışım. kötü insanlar hep var olacak
  • tlc'de gece 1 gibi yayınlanan program. hikayeler 2010-2015 arasında italya'da geçiyor. aldatan, aldatılan ve 3.kişi ile yapılan röportajlardan ve hikayelerin temsili oyuncularla canlandırılmasından oluşuyor. oldukça keyifli.
  • hikayelerin gerçek olduğu, sadece yapımcılarin ilgincligi artırmak için biraz modifiye etmiş olduğuna dair il corriera del sera gazetesinde röportaj yayımlanmış.

alttaki linkin yalancisiyim.

google translate ile bakabilirsiniz;

"dov’è la verità? come riportato da ıl corriere della sera in seguito ad un’intervista con simona ercolani, a capo di stand by me, le storie raccontate sono tutte vere e realmente accadute, ma necessariamente sono state pettinate un po’ dai produttori per renderle maggiormente interessanti"

https://www.google.com/…torie-attori/lifestyle/amp/
  • özgün adı alta infedeltà olan program.
    https://www.imdb.com/title/tt5109344/

her bölüm farklı bir konu işleniyor ve farklı oyuncular oluyor. konsept olarak bizdeki kanıt dizisine benzettim. konusu o kadar da kriminal değil tabi.
  • gerçek olduğu iddia edilen kişilerin oyunculardan daha çekici olduğu dizi.
hesabın var mı? giriş yap