1. rte'nin 31 farklı yerde övünerek söylediği veya itiraf ettiği makam. normal şartlarda sorarlar adama: "senin başka bir devletin ne idüğü belirsiz projesinde ne işin var? sen tc başbakanı değil misin?" diye. ama gariptir sormuyorlar. ya şartlar anormal, ya da biz "yüce demokrasimizin (!)" gerisinde kaldık.
  2. recep tayyip erdoğan'dır. kendi ağzıyla söylemiştir. bu kanlı, müslüman soykırımına sebep olan, israilin topraklarını genişletme ve 22 islam ülkesini parçalama ve zenginliklerine el koyma amaçlı planın eşbaşkanı, ortağı, işbirlikçisi recep tayyip erdoğan'dır. ben söylemiyorum. kendisi itiraf ediyor.

sırasıyla ırak'ın tunus'un, libya'nın, mısır'ın suriye'nin anasını siktiler. milyonlarca müslüman öldü, bu ülkelerde halklar birbirine düşman.. her gün yüzlerce insan ölmeye devam ediyor, bombalar susmuyor.

ve bir islam ülkesi olan türkiye cumhuriyeti devletinin başbakanı recep tayyip erdoğan kendi ağzıyla, bu müslüman soykırımına sebep olan projenin eşbaşkanı olduğunu defalarca itiraf ediyor ve bu adam ülkede hala daha iktidarda.. oy oranının da %40'larda olduğu söyleniyor. gerçekten inanılmaz.. yakında sıyırıcam kafayı o olacak.. hani gerçekten aptal bir milletiz.
  3. geçen gün sokakta broşür dağıtırken bir kadına rastladık.konuştuk, hoş beş ettik. öğrendim ki kadın koyu akp'li.kapalı, orta yaşlarda olan bu kadına rte'nin icraatlerini anlattık. ülkeyi ne hale getirdiğini, islam'ı kullandığını, aslında ortadoğu eş başkanı olduğundan bahsettik.kadın inanmadı nasıl öyle bir şey olur diyor.dedik ki teyze sizin islam'ı savunduğunu düşündüğünüz bu insan ortadoğu'da israil'in, abd'nin yapmış olduğu soykırımda yaşanılan bu işgallerin içinde, resmen bende varım diyor.kadın inatla, ama biz onu çok seviyoruz.abla pardon kocan mı bu adam, baban mı, evladın mı? neyin sevgisi bu? insanların gözlerinde nasıl bir perde var anlamış değilim.olsun ama bir sürü hizmet etti, başörtülü kızlarda çalışabiliyor okuyabiliyor diyor.bu insanlar sürü psikolojisi içinde rte'i yedirmeyiz derdine düşmüş. olanı, olacakları görmek istemiyorlar.bu ülke bu karanlıktan aydınlığa ulaşamayacak, çünkü hala ampül derdindeler.

büyük ortadoğu projesi eşbaşkanı hakkında bilgi verin