şükela:  tümü | bugün
  • akit denen akıllara ziyan paçavranın şu haberidir

büyük tehlike! kızlı erkekli ormanda kamp yapıyorlar
    batılılaşma adı altında kızlı erkekli eğitim programlarının modernleşme olduğunu zanneden ulusalcı kafa, henüz ergenlik çağındaki gençleri kamplarda bir araya topluyor. türkiye gençlik birliği (tgb) ve türkiye liseliler birliği (tlb) her yıl yaptığı yaz kamplarını bu senede düzenleyecek. eğitim ve sosyal faaliyet maskesi altında kızlı ve erkekli kamp organizasyonları konusunda ailelerin dikkatli olması tavsiye ediliyor.

ahlaksızlığın merkezi haline dönüşmüş olan batı'ya ayak uydurmak için eğitim sistemimiz içerisine sokulan karma eğitim modelinin zararları bir çok araştırmacı tarafından ortaya konuluyor. ancak türkiye’deki ulusalcı batı yanlısı kafa karma eğitimi bir modernleşme göstergesi olarak görmeye devam ediyor. eğitim ve sosyal faaliyetler adı altında düzenlenen yaz kampları da bunlardan birisi. söz konusu yaz kamplarında gelişim çağındaki kızlı erkekli üniversiteli ve liseli gençler ormanında ortasında bir arada bulunmaya ve vakit geçirmeye zorlanıyor.
  • büyük tehlikedir. gençlerimizi ak-it geleneği pedofil oğlancılıktan uzaklaştırma riski taşıyan, şeyh badelemesi an'anesini sorgulamasına sebep olacak menfi uygulamadır.
  • (bkz: mağara)
  • akit e kızmadan önce bunu duymak isteyen kitleyi düşünün. bu gazete de her medya organı gibi kendi kitlesine onların dilinden hitap ediyor. o kitleye bir ayna tutuyor ki onların gazetesi olarak kalabilsin. tehlike bunu yazan insan değil, milyonlar. yoksa bu minvalde yazılar yazan tek bir insanın cehaletiyle, art niyetiyle, bastırdığı sapkınlıklarıyla baş etmek çok da zor değilken bizi çıldırtan mevcut durumdur.