şükela:  tümü | bugün
 • trendyol’dan philips marka erkek bakım seti aldık ürün linki. ürün bize kutusu açık geldi. biz de doğal olarak kutusu açılmış ve hijyen gerektiren bir ürünü kullanmak istemedik. bu ürünü satın alıp kullanmak istediğimiz için 1 gün sonra 2. kez aynı üründen aldık ve ilk ürünü iadeye gönderdik. iade için gönderdiğimiz ilk ürün kutu açık geldiği iddiası ile satıcı firma tarafından açıklama yapılmış trendyola. zaten açık kutu olarak bize gelen ürün, kutu açık diye iade edilmedi.

  trenyol ile iletişime geçtik 2 hafta önce ancak her gün trendyolu aramamıza rağmen bir çözüm üretilmedi. ilk ret edilen ürün bize kargo ile geri gönderildi. bu ürünü 2. kez satıcıya iade olarak gönderdik ve kargo poşetinin içine “ürün açık geldiği için iade ediyoruz. trendyol müşteri hizmetlerinin bilgisi bulunmaktadır” şeklinde not yazdık. lakin 2. kez aynı ürün açık denilerek red edildi ve tarafımıza gönderildi.

  biz de allah kahretsin dedik ve hiç açılmamış olan 2. ürünü gönderelim, artık daha fazla bu iş ile uğraşmayalım dedik. ancak firmanın da çakallığını anladığımız için ürünü kargoya göndermeden önce video çektik, ürünün açılmamış olduğunun kanıtı elimizde olsun dedik. ve tam tahmin ettiğimiz gibi çakal firma ürün açık diyerek yine aideyi kabul etmedi.
  trendyol müşteri hizmetlerine videoyu gönderdik ama trendyol 2 haftadır en kısa sürede döneceğiz demekten başka bir şey yapmıyor. ne bir çözüm var, ne de bir geri dönüş…

  trendyol aleni olarak satıcıları ile beraber milleti dolandırmaktadır.
 • şahsen trendyoldan herhangi bir şey alınmamalı. benimde kargoda kaybolan ürünlerimin parasını 3 ay sonra iade etmişlerdi. o günden bugüne uzak duruyorum. maşallah bir sorun çıkar da rezil olurum diye. 3 kuruş fazla veriyorum n11 vs alıyorum. para iadesi hemen yapılıyor.
 • satıcısı kendi olamayan (hepsiburada trendyol amazon vs) satıcılardan alış veriş yapmıyorum . ülkemizin yavşak esnafı sanalda duble yavşak oluyor
 • sipariş edilen çift ayakkabıyı 2 adet sağ ayakkabı olarak gönderen firmanın yaptığı bir rezalet daha. işportacı kafasıyla çalışan bu firmayı tercih etmemek için yine bir sebep çıktı.
 • beni iade için iki ay süründüren firmanın rezaletidir:

  (bkz: #90189204)
1 entry daha