şükela:  tümü | bugün
 • son dönemde ekşi sözlüğü ele geçiren ergen eblehler, her başlığın altında hedef gösteren, ihbar çağrısı yapan, linç girişiminde bulunan, halkın bir kesimini diğer kesimine karşı kışkırtarak tck 312. suçu işleyen türlü türlü troller uçutuluncaya kadar bu başlık altı haricinde entry girmeyeceğim. biz entry girmez de sözlük bunlara kalırsa sözlüğün ratingi düşer ve dürümcü onları uçurmaya mecbur kalır.
  tüm aklı başında ve gerçek yazarları bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. sadece bu başlık altında konuşalım.
 • ben artık öyle başlıklara girip okumuyorum ama rahatsız edici bir çok başlık var ve bunların altına yazılan entry'ler beyin yakıyor resmen. insanlar her konuda hem fikir olmak zorunda değil tabi ama iktidar yanlısı trollerin elinde ikna edici bir argüman yoksa hemen linç ve kışkırtma ile yanına bir de küfür koyup saldırıyorlar resmen.
  iş özel mesajlarla tacize kadar varıyor. ve öfkesini alamayıp işi yazdıklarından dolayı seni devlete şikayet etme tehdidine kadar varıyor yani adam devletine güveniyor. ekşi sözlük yönetimi bu başlıklara ve yazılan entry'lere müdahale edebilir ama. ve grev de iyi bir seçenek olabilir tabi yazar katılımı yeteri derecede sağlanırsa.
 • geçen gün yanlışlıkla bir trolle siyasi bir tartışmaya girdim. -16 yaşında türkiyeyi gezmiş biri olarak - diye cümleye başlayınca allahım ben ne yapıyorum dedim ve bir daha siyasi bir konuda mesajlaşmama kararı almıştım.

  desteklediğim kampanya.
  hiç olmadı terorist vatan haini gibi kelimelerin kullanıldığı içerikler engellenebilir. yada belirli sayıda şikayet alan hesaplara kısıtlama vs. getirilebilir.
  trol sayısı arttıkça sözlük okunamaz bir hale gelmeye başladı.

  edit: ben sendika önlüğümü giydim, 1 ay grevdeyim. size iyi forumlar.
 • din düşmanlığı, terör propagandası, cinsel içerikli iğrenç başlık ve entryleri engellemek için desteklenmesi gereken kampanya.
 • kurallı cümle kurabilen iki kitap okumuş herkes terörist; yazanın ağzından saçılan köpüklerin hissedildiği, medeniyete ve insanlığa karşı isyan bayrağı gibi entri girenler kendini vatansever ilan etmiş. başımıza taş yağacak yakında.
 • başlığı takibe aldım, bakalım başlık sahibi kaç gün dayanabilecek söylediklerine..

  konuşmayın olum bu kadar büyük laflar.. sonra tükürdüğünüzü yalıyorsunuz komik oluyor.. yok delikanlı gibi direnicem diyorsan, hadi bakalım gittiği yere kadar..

  edit: haa şunu eklemeyi unuttum, adam haklı bence.. sözlük eski kalitesinden çok uzakta.. bu konudan ben de rahatsızım.. greve katılmıyorum ama uzaktan alkış tutuyorum..

  yürüyedur koca yürekli adam, uyma ite köpeğe.. senin için ekşi demek, ''büyük yazar grevi kampanyası'' başlığı demek artık..
 • lütfen açlık grevi olmasın ben açlığa gelemem. *
  not : bu entry ile ben de trol oldum ve grev yapacak taraftan protesto edilen tarafa geçtim sanırım.
 • ilgi görmemiş başlıktır. ergen faşistler milleti o kadar korkutmuş ki kimse sesini çıkaramıyor. işte faşizm budur.