şükela:  tümü | bugün
  • demek ki yasaklanabiliyormuş. hayvanlara eziyet eden zihniyet kudursun dediğim gelişme.
  • haberde adalara gelen turistlerin faytonlarim kaldırılmasını istemedigi belirtilmis. ben oraya turist olarak giden biri olarak bu kararin yuzde yuz arkasindayim. o atlari gordukce icim aciyordu. simdi irkcilik yapmak istemedigim icin bazi turistler diyeceğim, bazi turistler isteyebilir ancak paralariyla ülkede keyif catip kendi milletinden olanlari umursamayanlar atlarin durumunu zaten hic umursamaz. son gidisimde de o faytonlara binenlerin büyük çoğunluğunu o bazi turistler oluşturuyordu.
  • (bkz: nihayet)
    sevindiğim haberdir..
    emeği geçen herkese teşekkürler..
  • geç kalınmış fakat çok iyi yapılmış yasaktır.
    adalara her gittiğimde eziyetleri gördükçe sinir oluyodum.
    zalımların içinde patlasın.
  • haber tarihi 21-03-2012 dir, beyaz masanın cevabına göre "uygulamaya geçilmesi üzerinde " çalışmaları devam etmektedir.

yani henüz "nihayet " denecek bir durum yoktur.
  • oh iyi olmuş para işin içinde olunca insan sağlığının kıymeti yok, atlara mı iyi bakacaklar sanki.

çok da güzel olmuş.
  • artık atlar sucuk olur kurtulur. devletin mantığı yasakla kurtul. denetle kurtar diye bir mantık yok.
  • nihayet eziyet edemeyecekler hayvanlara.
    edit: yahu bunlar elektrikli araç derken hayvanlara elektrik vermeseler bari.
  • faytonlari yasaklamasaniz da kontrol be denetim altina almalisiniz.
  • haberin tarihi 2012 hiç bakmıyor musunuz? üstelik daha geçen gün gittim, atlar dörtnala fayton çekiyordu.