şükela:  tümü | bugün
  • sanıyorum ki tanrı tarafından şahsıma bahşedilen bir yetenek, bir lanet mi büyü mü olduğunu çözemediğim durum.

zira özel bir formül hasıla getirmesem de sürekli olarak bir takım insanların " bana büyü mü yaptın?" " beni büyüledin hain" yahut" bu güzellik büyüsünün formülünden ben de istiyorum ahahah " gibi sual yahut cümlelerine maruz bırakılıyorum. inanın işinde gücünde evinde barkında olan son derece mazbut bir bayanım, bir erkek ya da kadına dahi göz ucuyla bakmışlığım işve cilve etmişliğim yoktur. buna rağmen insanların bir sonsuzluk dehlizi bir triangle aşk üçgeni içinde aşkımdan büyülenmelerine yitip gitmelerine anlam verebilmiş değilim.

bu gidişle 2015 yılında vudu büyüsünün bir türevi olan amrita büyüsünü öğrenmek maksadıyla tanıştığım sankrit büyücü aditi'nin benden korkarak kaçışına şaşırmayacağım sanırım.
  • aaa benim dediğim güzellik.
  • vak vak ağacı meyvesi olduğunuzun ispatı olan güzellik.
  • (bkz: rüya)
  • şimdi tatlım, güzellik görecelidir desem burada bize gülerler... ancak bilmen gereken bir kaç ince çizgi var. içerisinde bulunduğumuz ve başrolünde y kuşağının bulunduğu bilgi ve teknoloji çağında, artık tasarım içerikten daha geri planda... bu yüzden güzel olmandan ziyade, kattığın değeri anlat bize, insanlar seninle neden diyalogda kalmak istiyor ? sıkı yuvarlar kalçaların, iri memelerin, dolgun dudakların, iri, renkli ve dikkat çekici gözlerin için mi ? yoksa, zaman geçirdiğin insanların hayatına kattığın keyifli, faydalı pozitif duygular için mi ? hem cinslerin ve karşıt cinslerin seni gördükleri zaman akıllarına ilk gelen şey ne ? yumuşacık yastıklarla, süt beyaz çarşaflarla kaplı kocaman bir otopedik yatak mı ? yoksa bir masa, 2 sandalye, sınırsız kahve ve sigara mı ?

büyülü güzel bayana...