şükela:  tümü | bugün
  • tutmayacak olan yeni tv8 programı.
  • subliminal sigara reklamı gibi program adı.
  • kamu kurumu mantığına dönmüşler sanırım.
    her memurun başına bir müdür diker gibi üç tane sunucu nedir ki?
  • ceyda düvenci'nin yüzyıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyeceğini kanıtlayan tv8 programı.
  • u ile başlayan korku filmi ismi olarak uzun uzun içime kaçtı dedi kızlardan biri. e oha.
  • bu tarz programların tutmadıkça ısrarla neden tekrar farklı yüzlerle önümüze sunulduğunu anlayamıyorum.

bu tarz derken, güldürü programlarının içindeki bu tarz.

ilker ayrık'ın olduğu bir laf ebeleri tutmamış, burak satıbol 'un olduğu bir mahşer-i cümbüş tutmamış.

bunların yanında kafadan 10 program daha var hayal meyal aklıma gelen.

yahu doğaçlama zor iştir. tamam kötü değilsiniz ama, doğaç espriler karşı tarafın vereceği reflekse bağlıdır. bunun için yılları aşmış bir birliktelik bir deneyim gerekir.

diğer ülkelerde bu tarz işler var mı tutuyor mu bilemem. ama bu ülke ekranda kalabalığı sevmiyor. 20 adam gülüşüyor arada yakalarsan bir espriye güleceksin gibi yorucu deneyimleri de sevmiyoruz.

daha derli toplu planlı işleri kabul ediyor bünye.

ayrıca seyircilerin orantısız gülmelerini veriyorsunuz ekrana. o güldükleri sahnelerin çoğu muhtemelen aynı espriler ama her yere yaya yaya komik işte bakın nasıl gülüyorlar algısı yaratmaya kalkmışsınız, yemedik.

bunlara ek olarak, ara sıra açtığım televizyonda bir anlığına da olsa ceyda düvenci'yi göreceksem eğer varsın kötü bir program olsun, kalsın ekranlarda ben hakkıma düşen kadarıyla razıyım.
  • ismi yalnış koyulmuş proğramdır: buyur birde buradan bak olmalıdır.
  • daha once buyur burdan bak versiyonunu izlediğim dahaa sonra hic bir aciklama yapilmadan kanal d tarafindan yayindan kaldirilip beni derin bi uzuntuyee bogan simdide yeni haliylee buyur bi de burdan bak olarak tv8 de yayinaa baslamasiyla icimdee cigirtkan kuslarin ucmayaa baslamasiylaa sunucu doga rutkay iken ceyda düvenci oldugunu ogrenince hevesim yarida kalmisti fakat simdi izliyorum ceyda duvencidee hos bi renk katmiiss programaa .çiçeğim dogaan yinee 10 numaraa 5 yildiizzz ve ozguncum bayraktar da super. bu ekipp bi harikaa dostum böyle programlaraa daha cokk ihtiyacimizz var!!!!
  • kötü. çok kötü. acun böyle bir programa nasıl onay vermiş anlayamıyorum.
  • yokluktan bu gece gayet ön yargıyla izlemeye başladığım, baya baya olmuş, "muhteşem on yıl" da ağlatacak kadar güldüren komedi programı. iyi lan bi izleyin.

ceyda düvenci gayet samimi sıcak olmuş. koşu bantı gereksiz ve komik değildi. ilker aga soguk bi abi gibi duruyordu uzaktan ama uymuş kadroya.

büşracım buraları okuyorsun biliyorum. alacam kız seni.