şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı.
  • yardımsever yazar.
    zor durumdayken sormuş olduğum sorulara detaylı ve anlaşılabilir yanıtlar verdi, sağ olsun var olsun!
  • suriyeli manyağı, alakalı alakasız her entrye bir suriyeli sokuşturmayı görev edinmiş.
  • kendisine küfür ettim. gayet olgunlukla konuştu. farklı düşünüyoruz ama saygılı konuşabiliyormuşuz.

kendisinden özür diledim. buradan tekrar özür diliyorum.

başarılarının devamını asdfasdfasdf

hep iyi kal.
  • aslında şöyle bir durum var, ara sıra ufaktan trollemeyi seviyorum ancak suriye'li sığınmacılara olan tepkilerin tamamen ırkçılık kaynaklı ve rte'nin kürtleri hedef alan ufak bir kaç manevrası ile kendisini muhalif olarak tanımlayanları peşinden sürükleyebileceği ve bu kişilerin gezi süreci boyunca yaşadıklarından en ufak ders çıkarmamış olduğuna inancım tamdır.

merak eden varsa eğer, balkan göçmeniyim. kürtlerle ve suriyeli sığınmacılar ile empati kuruyorum o yüzden. dinci, milliyetçi, kemalist, cemaatçi tayfayı da hiç anlamıyorum. çok da lazım değil.
  • apple fanatiği olduğu için apple'ın rakipleri ile ilgili (örn: microsoft, google) yazıları ezber dolu çöplerden oluşan yazar (örn daha lansmanı yeni yapılan telefonu performans konusunda eleştirdi dün). onun dışında entryleri fena değildir. keşke sözlükte konu bazlı engelleme özelliği olsa.
  • ingiltere'de yasadigini iddia eden, nasil gittigi sorusuna da "plane" diye cevap veren bir troll. gece gece tiskindirmistir.
  • her şeyden, her fenalıktan, hatta otton boktan meselelerde bile kemalistleri sorumlu tutan bir ruh hastası. avrupada yaşıyormuş, ve dahi medeniymiş. ilk mesajda küfretti kendisi bana. ortadoğulu dedi, beğenmedi, aşağıladı aklınca. aman sakın dostlar, bulaşmayın. ırkçı parti zaten kendileriyle uğraşacak. atatürkü arar da, bulamaz!
  • ekşi sözlükte bu kadar çok dallama varken karmamın hala 400'lere yakın olması utanç verici.

500'lere yaklaşmıştı da suriyeli övüp anca düşürebildi. hala çok yüksek zira 381 sözlükçülerin eksi oy vermekten çok şukela verdiğine işaret ediyor.

ayırca dm ile küfreden çıksa da nick altı küfreden sayısı hala çok az. üstelik daha önce küfretmiş olanların pek çoğu sözlükten uçurulmuş :(

bu da fazla tekno goygoy yaptığımın, siz mal sözlükçüleri yeterince provoke etmediğimin işareti.

provoke olanların da kalibresi çok düşük, typo bulup onu yazıyorlar.
  • soru varsa şuradan alabilirim: https://curiouscat.me/bbaoksi

küfürleri dm atın.