şükela:  tümü | bugün
  • 75 tl.
  • biri gelip "sosis yenir mi yeaaa" veya "patatesi kızartmak yerine fırınlayın daha sağlıklı" demeden önce senin ben vicdanını sikiyim demek istiyorum.

içine bir adet sevgili de eklendiği zaman tadından yenmeyecek, özlenmiş kombinasyon.
  • şunun bile altına gelip ortamı germeye çalışan sağlık fetişçiler var ya. bu kombinasyonu her gün yiyeceğiz diyen mi var anlamadım ki. sürekli böyle beslenirsen karaciğer yağlanması yaşarsın tabi. ama ayda bir şöyle bir kombinasyonu yemeyeceksek de ölelim direkt o zaman.

hayır bir de böyle tipler, yerli ama zararlı şeyler görünce ses çıkartmıyorlar. mangal de kebap de rakı de pide de baklava de gelip konuşmaz. bira patates hamburger falan deyince çıldırıyorlar bir tek. etnik gastronomi faşisti bunlar da herhalde.
  • adam kaç kişinin hiç yokken canını çektirdi. bunun günahı sana yazar başlık sahibi.
  • obezci, sirozcu, karaciğerci dallamaları kendine çeken üçleme.

ulan sanki günde 3 öğün bundan yiyoruz da karaciğerimiz yağlanacak, sirozdan öleceğiz. bunu iddia edenlerin çoğundan da fit ve sağlıklıyımdır, yaş 40'a dayanmasına rağmen.

sen sabah akşam otla beslenmeye devam et, ot gibi yaşa, ot gibi öl. "cesedim yakışıklı oldu" diye sevinirsin ölürken.
  • offff offf tam havaları ama her yer kapalı olduğu için şuna bile özlem duyuyoruz amk. evde yap falan demeyin oğlum bunun olayı leş gibi sıcak havada dostlarla yiyip içmek. bir an önce kurtulalım şu virüsten de çok yenip içilecek şey var.

edit : fena canım istedi ya açacağın başlığı sikim.
  • sadece buz gibi bira da olur. gerisi eşantiyon.
  • arkadaşlarımla patatesi siktiriboktan pansiyon ketçabına bandırmanın özlemiyle ıslak hayallerine daldığım kombinasyon. hayat eve yarrak sığar.
  • akp türkiye'sinde lükstür.
  • özellikle şu havada, bir şişe açıp ikram etmeyeceğin halde buz gibi biradan bahsetmek büyük terbiyesizlikler sınıfına alınmalı. bir de yanına sosis demiş saygısız.