• ihraç ede ede adamların kendine yetecek konfüçyüsü kalmamış.

şu başlığa gelip kaldırın böyle şeyleri diyenin ağzına gözüne kürekle girişmek isterim. bak işte kardeşim yaşadığın dünya bu.. sen gözünü kapadın diye zavallı hayvan geri gelmiyo.

edit: boka bakamayan adamlar kanalizasyon ustası olmuş.
    tabi lan silelim bu görüntüleri. yaşanmamış gibi yapalım.
    olm lağım patladı akıyo akıyo alloo!
  • 2 dakika boyunca sövmeme neden olan video. açmayın. gülüşerek konuşuyor bir de orospu çocukları. bu gezegenin en adi canlısı insan.
  • festival için yemek hazırlayan komple orospu çocuğu nüfusu barındıran bir köyde çekilen video. anlam veremediğim derecede vahşet içeriyor. umarım bu yaptıkları yanlarına kalmaz.
  • götüne atom bombası sokulacısılar tarafından yapılan. benle aynı gökyüzüne bakmasını bile istemiyorum bunların. bu nedir ya.
  • olayın iğrençliği ve insani boyutu hakkında tartışmaya lüzum yok fakat merak ettiğim şey zavallı buzağı o yüksek ateş ile kavrulurken nasıl yere düşmeden ayakları üzerinde durabiliyor. hadi onu geçtim nasıl bağırmıyor.
    feyk gibi de değil ama umarım feyktir.
  • yine bir liveleak videosu daha karşımda. en son açtığım liveleak videosundan sonra hayatta açmam.
    (bkz: sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş)
  • zavallı hayvancık neden daha hızlı kaçmıyor diye düşündüren videodur. en azından birkaçının bağırsaklarını dökseydi yere. elleri kırılası şerefsizler, felaketler yaşadığınız coğrafyadan eksik olmasın her daim.
  • bunu eğer elime fırsat verseler o elinde pürmüzü tutan adama yapmazsam, en adi orospu evladıyım. bakın bu kadar net konuşuyorum.
    eğer gözümü tek bir kez olsun kırparsam da orospu evladıyım.
    zerre bir vicdan azabı yada acıma hissi hissedersem daha büyük orospu evladıyım.
    çok net söylüyorum eğer o etinden de yemezsem benden büyük şerefsiz yoktur şu dünya alem de.
  • uzaylı muzaylı,insan ırkından gelişmiş bir medeniyet varsa, gelip insan ırkına yaptıklarına göre teker teker aynı şeyleri yapıp empati'yi öğretsin dedirten video.
    yavrucak o kadar masum ki tepki verip ne yapacağını bilemiyor, kaçmak bile aklına gelmiyor.
  • dünyada insanoğlu kadar alçalabilen başka bir varlık olmadığını kanıtlayan olaylardan sadece biri.
hesabın var mı? giriş yap