şükela:  tümü | bugün
112 entry daha
  • çin kulturundeki bazı şeylerin yerle yeksan edilip insanlığın onurunun kurtarılması gerektiğine inanıyorum. bu yapılana kültür diyene çok pis küfür ederim.

açmayın +40
  • amindan sokup agzindan cikardigimin veganlari ruh hastaliklarina o kadar caresizce tutunuyor ki iskenceyle olumu ayiramiyor. hepimizin olumlu oldugunu da kabullenemez bu altinsanlar. o zaman soyle diyelim, madem ayni sey, iskencesiz olmek nasip olmasin hicbirinize.
  • akla matrix filminde ajan smith in monologunu getirdi. biz insanlar bu dünyanın virüsüyüz gerçekten. şunu yapan insan ile aynı türden bir canlı olduğum için utanıyorum.
  • şu anda bildiğim bütün küfürleri ediyorum. bu orospu çocukları çok kalabalık ne yapacaklarını şaşırmışlar. nükleer lazım bu piçlere birazını temizlemek lazım.
  • butun ahlaksizlik vicdansizlik bu orospu cocugu asyalilarda cinlilerde olsun ama allah 7.7 ile kubayi sallasin

ohh thank god thanks lord mercy.

yukleyene de bir tebessum etmedim degil orospu.asuman
  • "yok lan olur mu öyle şey" dedim ama oluyormuş.
    adamlar pürmüzle canlı buzağıyı yakıyor + gülüyorlar.
    valla ne diyim, allah varsa belanızı versin. her türlü musubet, her türlü acı, her türlü hastaslık ve ölüm sizin ve ülkenizin üzerinden eksik olmasın inşallah.
    (bkz: amin)
  • bir başka canlıya acı cektirmekten zevk alan yaratıkların merhamet dilenmeye hakkı yoktur. bunlara en acı şekilde adaleti uygulamak gerek. böyle aşağılık bir uygulama olamaz.
  • keşke o tüp ellerinde patlasa. böyle ruh hastası bir millet olamaz. hızla ürüyorlar, hızla çürüyorlar.
  • allah bunları kahrı perişan eylesin. o canlıya yaptıklarının aynısı kendisine yapılsın.
  • ya ben bunların ta anasını sikeyim.amına koyduğumun vahşileri.böyle bir kültür olamaz.bu düpedüz canilik.biz de kırmızı et yiyoruz böyle işkence mi ediyoruz.
114 entry daha