• bir med yapım klasiği. alp kırşan, mehmet aslan, asena ve pınar aylin'in jüri olarak bulunduğu dans yarışması. galiba ya da bu isimler ilk programın yarışmacıları. evet, öyle olmalı. tanıtım öyle hissettiriyordu sanki. neyse yani. sunucu olarak önce pınar altuğ adı geçiyordu. sonra ne oldu bilemem. yarışma yılbaşı gecesi start verecekmiş. ingiltere'de yayınlandığında rating rekorları kırmış bu program. park orman'da büyüük bi plato kurulmuş. ünlüler yarışacakmış. evvelce buz üzerinde deneyimi olmayan "ünlü"ler profesyonel buz dansçılarıyla çalışacakmış ve de 5 kişilik jüri puan verecekmiş. ödül 100 bin ytl. yayın yeri: show tv
  • pazartesi günü 22 de show tvde yayınlanmaya başlayacak olan yarışma.okan karacan,pınar aylin,alp kırşan,o şimdi asker canı neler ister diyen bağyan şarkıcı*,bülent polat gibi nice nice insanı buzda kaydırmayı ve bizi eğlendirmeyi amaçlar sanırsam.bir de ayşe armanın jüri üyeliği yapacağına dair bi duyumumuz var ama doğru mudur bilinmez.izlenir mi...ilk olduğu için izlenir tahminimce.
  • zeynep tokuş, okan karacan, pınar aylin, tuğba ekinci, asena, şebnem schaefer, yıldo, bülent polat, mehmet aslan, alp kırşan mücadele edeceği, gamze özçelik ve behzat uygur'un sunacağı yarışma.
  • bir kaç hafta önce yapılan bir tanıtımında kadroda yağmur atacan gözükürken, yaptığı bir açıklama sebebiyle kadrodan çıkartıldığını düşündüren devşirme yarışma. kendisi sevgilisi pınar altuğ'un bu yarışmaya katılma durumu sorulduğunda, "onun katılacağı seviyede bir yarışma değil" gibisinden bir açıklama yapmıştı hafızam beni yamultmuyorsa, bu açıklamanın üzerine kadrodan çıkarıldı zannediyorum.

(bkz: ek$i sözlük magazin servisi)
  • 2007 de ulkemizde siyasi boyutta yasanacak olaylara gönderme yaparcasına manidar bir isme sahip popstar benzeri oluşum. insanlari gundemden uzaklastiracak bir nevi soma.
  • işi gücü bırakıp, göt üstü düşenlere gülmemizi sağlamak amaçlı med yapım organizasyonu. tahminen "ünlü insanları değil de halktan insanları yarıştırsak kimse izlemez, reyting fakiri oluruz" düşüncesiyle yarışmacı olarak ünlü kişilerle anlaşılmış.
  • "azim, hırs, mücadele.... hödö hödö" diye tanıtımını duyduğum yarışma. yan odadan duyduğumda bu tanıtımı ülen yeni bir sörvayvır mı dedim, odaya girerken buzda dans olduğunu fark ettim. azim-hırs-mucadele... yıldo, okan karacan, alp kırşan, bülent polat... ülen yapmayın yaa! gırgırın allahı var deyin izleyelim di mi, nerden gazı vereceklerini şaşırdı adamlar zaar.
  • kadro itibariyle seviyenin tahmin edilebildiği yarışmadır. insan önyargılı olmaya mecbur bırakmaktadr.
  • ilkönce bbc * sonra rtl'de * yapılan programın türkiye uyarlamasıdır. kişinin sorasi gelir tabi, istanbul gibi koca bir şehirde buz pisti yokken, buz pateni faaliyetleri ülke kapsamında minimum düzeydeyken, buz üstünde gösterilerin hiç yapılmadığı güzide ülkemizde neden bu kadar copy paste yapımlar yapılır tvde.
  • yarışmacılarının *antremanlarını parkorman'da yapdığı yarışma
hesabın var mı? giriş yap