şükela:  tümü | bugün soru sor
 • fakirdir. çünkü seni seviyorum yazar dolaba. banyo aynasına kalbimdesin yazar.

  anlayamadığım şekilde seviyor kızlar bunları. emek verme olayları falan galiba. oysa kalemi alıp yazıyor adam. fazlası yok.

  o kızların aklı hala vitrinde gördükleri o elbisede. onu bildiğim için kandırıyorum. götlerini sikiyorum o elbise karşılığında. tabi bunun adı elbise olmuyor. canım hediye aldım diyorum, o da bana götüyle bayram yaşatıyor.

  acıdığım oluyor bazen, ağlıyorlar. sessizce ağlıyorlar. pişmanlığı anlıyorum sikimi ıslak mendil ile silerken. "üzülme benim için değerlisin" diyerek geçici pişmanlıklarını dizginliyorum.

  hayatın işleyiş tarzı bu. bana da acımıyor, kimseye acımıyor.
  gece kafamı yastığa koyunca kızın sevgilisini düşünüyorum. acıyorum. not yazıyor yastığın başına, günaydın aşkım yazıp gülücük atmış. kalp resmi çizmiş, ok çıkarmış ortadan.

  kolayına kaçıyor diyorum. not yazmak kolay. o kıza o elbiseyi alacaktı. o ayakkabıları ayağına geçirecekti. yapamayıp not yazdı anca. zayıf halka oldu işte. o yüzden daha fazla zevk aldım kız arkadaşını sikerken.

  kötü olan ben değilim, kızın sevgilisi.

  nohutlu pilav satsaydı. ek iş bulup o elbiseyi alsaydı. hiç yoktan yarrak yedi sevdiği kadın. kendimden utanmıyorum. ben bu hayatın bana öğrettiğini yaptım sadece. siktim.
 • not: akşama dolma yap allahsız karı.
 • refah düzeyi yüksek erkektir...
  baksana evinde buzdolabı var lan...

  hüloğğğğ...
 • zengin piç, fakir kız ve fakir oğlanın bol sikmeli sokmalı serin hikayesinin anlatıldığı bir yazı. zengin piç o kadar azgın ve kin dolu ki, hikayenin devamında kesin fakir oğlana da kayacaktır ahlaksız pezevenk.

  ben... hayır diyorum!
 • tabiki buzdolabına aşk notu yazacak. sevgilisine yazacak hali yokya. sonuçta buzdolabı bizim refah seviyemizi belirliyor.
 • taze aşıktır.