• ilk sıkışta biraz sert gelen ancak zamanla güzelleşen, baya kalıcı bir bulgari parfümü.
  • 2013 yılında gratisten 120tl’ye almıştım bugün 360 liraya aldım. teşekkürler

edit: amk parfümü 580 lira olmuş..
  • ilk basta kokusunu tam olarak cozemedigim ama bir kac saat sonra "lan guzel parfummus" ve akabinde daha fazla saatlerin gecmesiyle "bu nedir ya" dusunce baloncuklariyla beni mest edip, icimdeki narsisizmi sifirdan tavana vurdurmus olan parfumdur.
  • an itibari ile watsons'da 100 ml fiyati 119 tldir.stok yapmak icin cok iyi fiyat.
  • en kalıcı yaz parfümlerinden birisi olduğunu söyleyebilirim. çok hoş da bir kokusu var, yalnız koku bana tanıdık geliyor. çok popüler olduğunu duymamıştım ama, belki de benzer bir popüler parfüm var bilemedim.
  • çok güzel parfüm, çok da kalıcı ama bvlgari pour homme'un yanından geçemez. çünkü pour homme'nin kızlar üzerindeki etkisini ben bile çözemedim, çok daha kendine özgü ve güzel kokan bir parfüm. yazın günlük kullanımda tercih edilebilir bir parfüm ama buna gelene kadar çok daha güzel kokular var. ayrıca, bvlgari aqva marine olarak yazılmaktadır.
  • kullandığım en değişik parfümlerden biri.

kokusunu tarif et deseler tarif ederken adamı maymun eder. o derece sıradışı bir koku bence. diğer parfümlere asla benzemiyor. ilk sıktığınızda kötüymüş gibi geliyor koku. sonra koku almıyorsunuz. sonra yavaş yavaş koku oturmaya başlıyor. 2 saat sonra koku biraz daha değişiyor.

nasıl desem, üzerinize diyelim bir şey döküldü. mesela meyve suyu. kokuyor diyelim. kokusunu alıyorsunuz meyve suyunun, ve biliyorsunuz ki üstünüz kuruyunca koku geçecek. çünkü kokusu burnunuza hafiften geliyor. bu koku da öyle. sanki her an kokusu dinecekmiş gibi bir his bırakıyor. hafiften geliyor burnunuza. ama geçmiyor. oldukça kalıcı bir parfüm.

herkese gidebilecek bir koku değil.

oldukça karakteristik bir koku. diğer parfümlerden ayırt edici karakteristik özelliği özgün olması. sıradan olmayan, kimseye benzemediğinizi ve kendinize has olduğunuzu ifade edebileceğiniz, dikkat çekerek ön plana çıkmak değil de sizi siz yapan özelliklerle insanların kendiliğinden sizi fark etmesiyle öne çıkabileceğinizi düşündüğünüz ortamlara has bir koku. zira kanımca herkesin hemen fark edebileceği bir koku değil. baskın değil. ama sizin alanınızda ise yakından çok dikkat çekecek bir koku. diğerlerinden aykırı olduğundan muhakkak ilgi çekecektir yakın alanınızdakilerin.
  • bu parfümü önerenin.... 150 tl verip aldım sevgilimden soğudum iğrenç bir koku bildiğin yosun kokuyor,bataklık kokuyor
  • şişe tasarımını çok beğendiğim bvlgari aqva serisinden bir parfüm.
    yaz için gayet kullanımlı bir parfüm,sadece orta notadaki yosunumsu kokuya alışamadım,iyi mi kötü mü halen karar veremiyorum.
    yıllardır deniz kenarında yaşıyorum,yosunumsu kokuya da hakimimdir ama bilemiyorum altan.
  • durup durup kendimi koklamama sebep olmuş parfüm.

kokuları çok ayırt edemem. kadın parfümlerinde sadece bir gucci rush (hala var mı bilemiyorum) erkek parfümlerinde de bu kokuyu hemen anlıyorum.

ilk defa bugün aldım kullandım ve inanılmaz güzel. kokusu sanki burnumu pas geçip beynime ulaşıyor. muhteşem. bundan sonra başka parfüm kullanacağımı sanmıyorum.
hesabın var mı? giriş yap