• by kilian markasının 2007 yılında piyasaya sürdüğü parfüm. arkasındaki burun sidonie lancesseur..

parfüm rom' dan esinlenerek yapılmış ve açılışı da rom ile yapıyor. orta notalarda paçuli ve alt notalarda sedir öne çıkıyorlar.

denemeden alınmaması gereken parfümlerden biri ancak çok farklı bir cazibesi var. sürekli kullanımda rahatsız edici olabilir.
  • kesinlikle küçük aralar verilerek kullanılması gereken, en sevdiğim notalara sahip parfüm. özellikle sonbahar-kıs aylarında kullanılması ısrarla tavsiye edilir.
  • bitmesi ile beni hüzne boğan parfüm. kokusu şimdiye kadar denediğim hiç bir parfüme benzememesi beni kendisine daha da bağlıyor. kokusunu dile dökemiyorum ama şunu diyebilirim kesinlikle maskulen bir kokusu var. boozy dedikleri o içkideki acılık parfümü çok hoş bir kıvama getirmiş. tek dezavantajı benim tenimdeki kalıcılığı oldu. extreme versiyonu çıkmış ama onun güncel fiyatları şu tarihte astronomik halde. yolumuz yine kesişecek seninle. umarım kesiştiğinde extreme olursun. *
  • rom çok keskin giriş yapıyor herkesin kolaylıkla beğeneceği bir koku değil. biraz zaman geçince yanık, odunsu kokular ortaya çıkıyor. kışın kullanılabilir ancak günlük kullanıma uygun değil gibi geldi bana...
  • keskin bir içki kokusu. sonuna kadar maskülen ve kullanmadan önce mevsim, kıyafet gibi konulara dikkat edilmesi gereken parfüm.
  • extreme versiyonu orijinal sitesi dahil hiçbir yerde bulunmayan parfüm. nefret ediyorum güzel parfümlerin reformüle edilmesi veyahut üretimden kaldırılmasından.

white christal olanı extreme versiyonu ile ne gibi farklılıklar barındırıyor bilen biri yeşillendirirse sevineceğim parfümdür.
  • çok çok güzel bir parfümdür. kokladıkça koklayasınız gelir.
hesabın var mı? giriş yap