şükela:  tümü | bugün soru sor
 • beşiktaş barbaros bulvarı üzerinde açılan kokoreççi. adeks'in biraz yukarısında kalıyor, aşağı yukarı conrad hilton'un karşısı diyebiliriz.

  içimde kalmasın: dükkanın adı bence gerçekten rezil. birinden duydum, öyle gittim. sadece tabelayı görsem muhtemelen "ne saçma sapan dükkan adları var" derdim ve haftanın 2 günü beşiktaş'ta zaman geçiren biri olarak asla adım atmazdım dükkana.

  kokoreç güzel gerçekten. gönen'den getiriyorlarmış. kokoreç uykuluğa sarılmış durumda. hisar ayran da mevcut ki bence gerçekten çok önemli.

  midye dolmadan pek anlamam ama onu da sevdim.

  fiyatlar kokoreç piyasası civarında ama sunulan kalite düşünülürse fiyat makul. kısa zaman içinde zam bekliyorum şahsen.

  ozzie's kokoreç ayarında mı? bence değil. ozzie's daha iyi ama ozzie's özelinde rezervasyon ve konum dikkate alındığında, çok daha merkezi bir yer olan beşiktaş'ta kokoreç yemek istediğim zaman çarşı içindeki tırt kokoreççilere gitmek yerine 5 dakika yürüyüp by kokorich'e giderim.

  sonuç olarak: tavsiye olunur.

  ekleme: bozmuş ne yazık ki. özel olarak tercih edeceğim bir yer değil artık.
 • kokoreç inanılmaz. çalışanlar mükemmel. ambians, konsept de gayet güzel bir çizgide. ne kasıntı değiller ne de salaşlıktan dökülüyorlar.

  bağımlılık gibi oldu benim için. onlar da sağolsunlar keyifle yapıyorlar işlerini yanda bira içerken sen geç abi biz getiririz sana diyorlar. bu cümle aslında çok şey anlatıyor hem inanılmaz bir lezzet sunup hem de burunlarının havada olmaması benim çok hoşuma gidiyor.

  biraz arkadaşa yaptırılmış yorum gibi abartı oldu sanırım ama ah o kokoreç diyorum. gidince siz de anlayacaksınız.

  seviyorum burayı.
 • birkaç ay önce arkadaşla denemiştik. ege kokoreçleriyle kıyaslanmaz ama istanbul'dakiler içinde en iyilerden biridir muhtemelen. kuru değil, baharatsız da lezzetli oluyor ve ağzında yağlı çamur tadı kalmıyor. biz bira da satıyor sanmıştık uzaktan heveslenmiştik ama yan dükkanmış orası, bira da olsa süper olur aslında.

  ama adı gerçekten rezil, çok düşünmüşler mi acaba?
 • kokoreç uzmanı olmamakla birlikte hayatımda yediğim en iyi kokoreçi bana sunmuştur. şiddetle tavsiye edilir.
 • kokorecini tadmadim ama özerhisar ayrani satilan yerdir ayni zamanda. ayran icin balikesire giden arkadaslara duyrulur.
 • birkaç ay önce dışarıdan gözüme hoş gözükerek rastgele girdiğim, lezzeti aşırı güzel ve fiyatları lezzete ve hizmete göre aşırı makul olan beşiktaş'taki başarılı kokoreççi.

  günlerdir buranın kokoreçini aşeriyorum :) cidden başarılı her açıdan. umarım fiyatları aşırı şişmemiştir ve kalite aşağı inmemiştir. yendikten sonra editlenecek.

  edit :hala efsane
 • az önce denediğim, çengelköy'deki kokoreçlere fark atan muhteşem kokoreççi. ozzie'yi zaten geçiyorum, şu son yılda yediğim hiçbir kokoreçini beğenmemiştim. şimdilik istanbul için en başarılı kokoreç artık by kokorich benim için ama isim çok kötü be, umarım düzelir.