şükela:  tümü | bugün
  • kanal 6'nin son fiyaskolarindan biri. sozde gece sohbet programi. sunucusunun ziyadesi ile iticiligi ve katilimcilarinin seviyesizligi nedeni ile pek yakinda yayindan kaldirilacagi tahmin edilmektedir.
  • austin powersin yandan yemişinin sunduğu program.
  • türk medyasına yeni malzeme sağlayacak olan program.iyi veya kötü ama diğer talk showlara nazaran insanlar daha doğal,daha hayatın içinden.muhtemelen bugün programa sarhoş olarak katılan kadının alkolle ilgili bir problemi var ama sonuç olarak gerçek hayatın içinden biri.
  • kafasi guzel bir hatunun garip garip seyler sarfettigi ve sunucusunun birilerine gerizekali diye hitap ettigi gece gece noluyoz lan dedirtmis program.
  • bu geceki programda kafası hayli güzel olan hatun konuğun yaptıkları ;
    şarkıcı olan ersin isimli diğer konuğa alenen sarktı,
    bir ara topuklu ayakkabıyla ayaklarını altına toplamaya çalıştı,
    programı kapatmak isteyen sunucuyu "hadi bir soru daha sor,benim çok hoşuma gitti" diyerek zorladı,
    insanların beni arzulaması hoşuma gidiyor diye bir açıklama yaptı,
    "playboy dan gelen teklifi henüz kabul etmedim" diye başka bir açıklama yaptı,
    şiir okurken muhtemelen üzerine oturduğu ayakkabının topuğu kıçına kaçmıştı ve acı çektiği her halinden belliydi,fakat o yine de "şiir okurken acı çeksem daha güzel okurum" diye buyurdu.ha birde aşık olunca kaçarmış o zaman acı çekermiş sanata daha çok yatkın olurmuş muş...
  • prens yildo'yu taklit etmeye calistigindan suphe ettigim adam/program.
  • goruntusu, sesi, dekoru, grafigi, sunucusu, konuklari, her seyi boktan bir program. sunucusu olan moron iki lafi bir araya getiremiyor, konuklar cogu zaman abuk sabuk tipler ve oyle kalmalari kuvvetle muhtemel. program sadece iki kamerayla cekiliyor galiba. dekoru arkaya carsaf gibi asilmis, bazi fotokopi dukkanlarinda yaptirilabilen, buyuk, renkli; ama fazla parlayan bir backdroptan ve onun hemen yaninda birkac renkli balondan ibaret program. eh yine de az da olsa saygi duyulmasi gerekir bunu yapanlara, uzerinde (yapabileceklerinin en fazlasi olmasa da) bir efor sarfediliyor. (bkz: oeh)
  • an itibariyle kadir tapucu'yu konuk ederek gecemize renk katan program(!).
  • saçma sapan bir dekor ve sunucuya sahip olan program.
  • hayatimda gordugum en amator program. konuklarina nasil davranacagini bilmeyen, bir durum olunca ceviremeyen, surekli elinde hayvan gibi bir tomar kagit tutan, ogrenci gibi o kagitlardan not okuyup soru soran, super komik tipli zibidi bir sunucu, ve o berbat (tek kelime yetiyor) dekor...

biri ile konusurken birden konu bitmeden "peki tamam, eeooo" diye diger konuga soru soruluyor, sanki adam elindeki kagitta ne kadar soru varsa hepsini sormasi gerekiyormus gibi.

dogal olarak da konuklar ikide bir sinirleniyor. gerek sarki arasi, gerek reklam arasi verilerek, arka planda sinirlenen konuk ile sunucu arasinda tartismalar izlenebiliyor. super komedi.

bir ara da kamera saga kaydi ansizin, perdeyi gosterdi. sonra ikinci kameraya donuldu, ben de yerlerde yuvarlandim. yaklasik bir aydir mi ne yayinda bu program, hala boyle abuk hatalar yapiyorlar. sanirsiniz kanal 6 parasizliktan stajyer tutmus sirf.

bir de buyuk mikrofon problemleri mevcut, ikide bir kapaniyor, sesi kisiliyor, vs...