şükela:  tümü | bugün
91 entry daha
  • hayatımda duyduğum salakça olay fetullahçıların gizli gizli şu apiyi telefonlarına indirip "gizli" konuşuyor olmaları.

    bakın tor browser diye bir program var. deep wep geyiklerini çıkartan hede. programın amacı internette iz bırakmadan istediğin her işlemi yapabilmen. takip edilemiyor olması. sır olmayan kısmı ise bu programı cıa yaptı ve fonladı. kendi ajanlarının kullanması için yaptıkları programı neden biz indirip aynı şekilde kullanıyoruz ve hiç bir farkı olmuyor düşündünüz mü hiç? cıa neden bu programı yayınlayıp her isteyenin indirebilmesini sağladı?

    cevabı 15 temmuzda bu millet vermiştir*. bu programın yapılma ve tasarlanma amacı fetullahçıları fişlemekten başka bir şey değil. örgütte yükselen ve örgütü komple çökertmek isteyen sızıntılar tarafından yapılıp örgüttekilere yükletildiğini düşünüyorum. fetullahçılar her yerde yapılanırken kendi içinde birilerinin yapılacağını düşünememiş belli ki...

    bu program olmasa ortalık siksen durulmazdı. kimin fetullahçı kimin değil olduğunu o böyle dedi bu böyle dedi şu şöyle yapmış gibi aramaya kalksalardı feto bu işin sonunda asıl darbeyi darbe başarısız olduktan sonra darbecileri tutukluyoruz derken yapardı.

    (bkz: operasyon volkry)