şükela:  tümü | bugün
 • fetö ile mucadelede nefes kesen operasyonla etkisiz hale getirilmis potansiyel terorist pazarci teyzedir.

  olay aksaray'da gerceklesiyor. basortulu ve sirt cantali polis bacimiz operasyonda kilit bir rol oynamis. iste gariban teroristleri boyle kiskivrak yakalar turk polisi.

  https://www.youtube.com/watch?v=8dix3laeif8
 • cehape'ye oy vermiş teyzedir (bkz: svihs)
 • bu garibanın fetöyle ne işi olabilir. fetönün elebaşı olan bürokrat, siyastçi ve kodamanlar yakalanmalı, bu görüntüler vicdanları yaralıyor.
  edit:bence bu operasyon neden basına açık yapılıyor. neden göz göre göre, ilgisiz biri kamera önünde ifşa ediliyor. bence birileri masum insanlara leke atarak suçlu fetöcüleride aklamaya çalışıyor olabilir. yani dezenformasyon yapılıyor dikkatli olmak lazım. son günlerde bu tip haberler çok çıkıyor. derin güçler birşeyler planlıyor olabilir.
 • (bkz: #70048041)
 • sanırım teyze salı pazarı imamı.

  bu gözaltı fetö ile mücadelenin ne kadar sulandığının bir göstergesidir.

  gülerce out pazarcı teyze in.

  edit: imla
 • cemaatin domates imamı olabilecek teyze
 • oğlundan kalma nokia 5110'a yüklemiştir.
 • dandik bir başçavuşun generallere emir verdiği, mal bir akademisyenin hava kuvvetleri komutanından üstün olduğu bir örgüt için yabana atılmayacak bir operasyondur. kusura bakmayın kimin ne olduğu belli değil bu örgütte. o yüzden eleştirmeden önce bir kez daha düşünün.
 • ortalık einstein dolmuş amına koyayım ya. he emniyet kafasına göre iş yapıyor, servis sağlayıcıdan hangi ip hangi zaman aralığında kim tarafından kullanılmış bilgisini almıyor. iki teknik terim öğrenmiş cahilliğini saçıyor 14 yaşındaki baran kardeşimiz, bir de emniyeti, toplumu cahillikle suçluyor. teyze olayından bağımsız söylüyorum bunu, o ayrı bir rezalet. bu teyzeyi tutuklatan sebep neydi onu ayrıca irdelemek lazım.

  edit: cahillikten daha kötü bir şey varsa yarı cahillik. bu liselilere burada prim yaptırıyorsunuz sonra kendini harbi bir bok biliyor zannediyor. burası cidden kendini einstein sanan yarı cahillerle kaynıyor
 • olayın bir de polisiye komedi tarafı var.

  eskiden devlet biraz daha devlete benzerken, terör operasyonları da ciddi yapılırdı.

  hizbullah, dhkp-c üyelerinin takibi için günlerce teknik takip yapılır, muhbirler tutulur, gizli soruşturmacı yerleştirilir. aylarca, sadece bir militan yeterli delil için izlenir, fotoğraflanır, iletişim şeması çıkarılırdı.

  şimdi de olayın adı terör operasyonu. harbiden de kadın terör örgütüne üye olmaktan yargılanacak. en aşağı 6 yıl 3 ay yatarı var teyzenin.

  ama bu operasyonu yapmak için evrak takip polislerini gönderiyorlar. hani "mahkemen var ha, git" demek için evlere gelen polisler. çiçekli başörtülü polis kızımız da "teyze gel hadi" diyor. teröriste diyor bak bunu da. pazarda.

  ekleme:

  karşındaki ortadoğu polisi, savcısı şu an. ve senle beraber de milyonlarca korkak. milyonlarca işgüzar.

  bylock yüklendiği hakkında rapor, makul şüphedir, hatta soruşturmaya başlamak için kuvvetli bir şüphedir. bu şüpheyi edindikten sonra yukarıda da bahsettiğim polisiye sanatkarlık başlar. ceza muhakemesi hukuku bu yüzden vardır. bu düzende sulh ceza hakimleri var, savcılar var, polisler var. bunların hepsi ceza muhakemesi kanunundan haberdarlar. kanunsuz delil nedir çok iyi biliyorlar. ama ya korkak ya da partizanlar.

  cahil halk yığınları her zaman olagelmiştir. onlar tarihin temel itici gücü değiller. fransız devrimi soyluları biçerken, fransa köylerinde inek güderlerdi.

  ama böylesine cehaletin ya da korkaklığın hakim, savcı ve polis müdürlerince irtikap edilmesi... korkunç olan bu. eskiden de korkunçtu. umutsuz olma sebebiydi.

  bu pervasız cehalet çağından, bayağının hükmü devrinden bir dönüş olur mu? yok olmaz gibi de. bir umut işte.