şükela:  tümü | bugün
  • online oyunlar üzerine binlerce satış gerçekleştirmiş olan
    bir şirket olup knight online ağırlıklı satışları mevcut.
    gb ve premium için güvenilir olduklarını da belirtelim www.bynogame.com
  • an itibariyle çalışmayan site.
  • benim gözlemlediğim kadarıyla rakipleri boş laflarla sektörü beyhude meşgul ederken, kimseyi takmadan yalnızca işiyle ilgilenen kurumsal firma. gelecekte türkiyede googleplex benzeri bir oluşum içine girecekler gibi bir duyum aldım. ayrıca tuhaf da bir tarzları var:
    büyük bir ormana bakan bir dönüm arazi üzerine konmuş yemyeşil bahçe, açık büfe yemek, sınırsız içecek, çalışanlarla kar paylaşımı, ara sıra bahçede yapılan barbekü partileri...

matrix'te geçen meşhur follow the white rabbit: beyaz davşanı izle :) hesabı sıradaki yenilik ne? merakla bekliyoruz...

follow the bynogame
  • her 23 nisan'da ki gelirini lösev'e bağışlayan oyun satış portalı.

bynogame'den oyunlara dair herşeyi hızlı ve güvenli almak mümkün. oyun / oyun parası / gold / karakter / item demeden her oyuna dair herşeyi anında ve güvenle alabileceğiniz en mantıklı yol. sitelerinde (imkansız ama) hani olurda aradığınız oynu bulamazsanız bile sitelerince canlı destek var yazıyorsunuz adamlar bir şekilde yaratıyor resmen.

(bkz: knight online)
    (bkz: league of legends)
    (bkz: steam)
    (bkz: appstore)
    (bkz: google play)
  • bugüne kadar tanıdığım en iyi, en samimi, en ilgili müşteri hizmetlerine sahip oyun destek ürünleri satış portalı. son bir - iki yılda kendisini muhteşem biçimde dönüştürerek çok güzel işlere imza attılar. uzun yıllar boyu adlarını oyun turnuvalarında, fuarlarda ve diğer organizasyonlarda duyacağız gibi görünüyor.
  • paypal ile bakiye ekleme işlemi için telefon ve t.c. kimlik no onayı isteyen, onayın ardından da %5 komisyon ile bu limiti 15 liraya sabitleyen oyun ticaret sitesi.
  • "satış yapan" her türlü online girişimde olduğu gibi "tedarik" sorunu olan site.

bazı sponsorlukları ve sektöre olan bakış açılarını röportajlarında okumamla birlikte güvenimi ve sempatimi kazandıklarından dolayı kendilerinden alışveriş yapmak istedim. açıkcası bu biraz da destek amaçlıydı, yoksa hayatta oyun için para harcayan biri değilimdir.

bakiyemi yükledim, sepetimi onayladım. stokta olduğu belirtilmesine rağmen ulaşılamayan bir ürünle karşılaştım.

ne yazık ki kendilerine destek vermek isteyen biri şu an burada bunları yazmak durumunda kaldı.

http://imgur.com/5v9wl3q
  • günün anlam ve önemine istinaden bugünkü tüm gelirini lösev'e bağışlayacak olan şahane site. öğrendiğim kadarıyla bugünkü bağış üçüncü bağışları olacakmış. sırf bu yüzden bile işlem yapmaya değer kurumdur.
  • steam pazarında 46 lira olan bir itemi kendi pazarında 43 liraya satarak harika bir fırsat yaratmış olan site (!)