şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: engelle)
  • 22 entry ile türkiye'deki kutuplaşmayı tartışıyor yaprağım.

kutuplaşmanın sebebini öğrenmek istiyorsan git aynaya bak. sonra da benim yerime balgamlı bir tükür.

ülkeyi yıkıryorsunuz amk 1600 tl için.
  • ortamlara yeni düşmüş akzibidi.
  • ülkede şartların eşitlendiğini sanan yazar. emek harcamayan insanların harcayanlardan daha fazla maddi kazanç sağlaması, kul halkı yiyenlerin sırtlarının sıvanması, belli bir kesime yapılan torpilin gırla gitmesi nasıl şartların sağlanması oluyor acaba? hadi şartlar el değiştirdi egemen kesim değişti denir ki doğrudur da bu ama ülkede herkes eşit şartlarda demek ciddi derecede gerizekalılık örneğidir.
  • kendisi aktroll müdür bilemem ama, daha 3-5 entry girmiş adamı linç edenler boktroll'dür orası kesin.
  • açlıktan ağzı koksa da vergileriyle saraylar yaptıranları yalamaya devam edecek maaşsız troll. yazık. acıyın
  • (bkz: uber ak troll)
  • bundaki karakterden çizgi film karakteri bile yapılmaz. o kadar karakterli birisi.

keşke gerçekte de tanısam...
  • ağzının payını almıştır. daha da millete "orospu çocuğu" demeden önce düşünür herhâlde.

(bkz: #74008203)
  • (bkz: you got me)

sizin gözünüzden de hiçbir şey kaçmıyor aynştaynlar.

maaşı soranlar olmuş. 10.000 tl maaş, avrupa yakasında dayalı döşeli rezidans bir de şoförlü araba tahsis ettiler. yalnız özel bir talebim oldu, benim maaşı ekşi'deki yazarlardan kesilen vergilerden ödeyin dedim, kırmadılar sağolsunlar. böylesi daha keyifli oluyor zira.