şükela:  tümü | bugün
 • içinde zaman kavramı iyi biçimde vurgulanmış ve güzel bir teaser hazırlamış olan bmw, tesla ve nissan'da yöneticilik yapmış kişilerin kurduğu yeni elektrikli araç firması.

  ces'de ortaya çıkacak araç için şöyle bir açıklama yapılmış: "byton aracın otonom sürüş teknolojisine sahip olacağını ve makine öğrenimini kullanacağını söyledi. bir başka güzelliği ise şarj süresi olacak. şirket sürücülerin bir bardak kahvenin tadını çıkaracak sürede araçlarını -şehir içi yolculuk için- bir hafta yetecek kadar şarj edebileceklerini iddia ediyor. muhtemelen burada hafta boyunca işe gidiş gelişe yetecek kadar bir şarjdan bahsedilmiş. resmi lansman 7 ocak tarihinde ces'de gerçekleşecek ve araçla ilgili tüm detayları o tarihte size aktarmaya çalışacağız."

  iddialarına göre şu ana kadarki en büyük ekrana sahip paneli üreteceklermiş.

  ayrıca araçlarının tasarımı da gayet tatminkar görünüyor.

  link
  link
  link
  link
  link

  bahsettiğim video film
  firmanın web sitesi
 • tesla firması gibi elektrikli otomobiller üreten, 2019-2020 yıllarında dünya çapında adından sıkça söz ettireceğe benzeyen bir firma. tesla firmasının çok güçlü bir rakibi olacağı şimdiden belli. otomobillerin üretiminde japon, alman, amerikalı mühendisler çalışıyor. şöyle bir internet siteleri mevcut. lansmanda tanıttıkları araç beni gerçekten çok heyecanlandırdı..