şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: ben cüneyt özdemir'in yanlış bir şey yaptığını veya suç işlediğini iddia etmiyorum. bugün gerçekleşen bir olayı sözlüğe taşıyorum. burada da amacım bir linç başlatmak değil. olayın tanımını yaptım, olayı aktardım ve kendi yorumumu yazdım. çünkü bu olay gündemde yer almayı hak eden bir olay.

  -olay-
  11 haziran 2020'de yayına giren ve bugüne kadar sessiz sedasız blutv'de yayınlanmaya devam eden, kimsenin de ahlakını bozmayan çıplak adlı dizi bugün yayından kaldırıldı.

  çünkü cüneyt özdemir bugün yaptığı yayında bu diziyi rtük'e doğrudan hedef gösterdi.
  edit 2: video'yu 38. dakikadan itibaren izleyebilirsiniz.
  ek edit: sayın rtük başkanını etiketleyip bu bölümü twitter'da da paylaşmış ve "aman görmesin" demiş. silinen tweet (görsel için valandilancalimon'a teşekkürler)

  kendisinin yaptığı açıklama

  -yorum-
  yaptığı açıklamanın doğru olmadığını düşünüyorum. iletişime geçerse bütün sorularına cevap verebilirim.

  dizi iyi miydi? bence değildi. bizim toplumsal yapımıza uygun muydu? bence değildi. ama benim ne düşündüğüm beni bağlar, gidip de kaldırılması için şikayetçi olmam. ne oldu o her yayın tekrar ettiğiniz bana ne, sana ne düşüncesine?

  açıkçası iki şeye üzüldüm.
  1- cüneyt özdemir'in sansüre sebebiyet vermesi
  2- diziye emek veren ve diziden para kazanan insanlar
 • çoğu insanın haberinin bile olmayacağı bir diziyi kaldırıp, o diziyi hiç olamayacağı kadar popüler hale getirecektir büyük ihtimalle. sene 2021 oldu hala sansürle bir şeyler halledilmeye mi çalışılıyor?
 • "övmüş yeaa" diyenler açıp bir baksın. resmen ebubekir şahin'i bile etiketlemiş, övüyor gibi yapıp basbaya hedef göstermiş. insan cüneyt özdemir övmeye de utanır az ya. etiketlemese haberi olmayacak adamı gitmiş etiketlemiş, bak burada ne var dercesine ve bu yüzden ikinci sezonu çekilen dizideki çalışan herkesi ekmeğinden etmiş, burdakiler de utanmadan hala cüneyt özdemir'i savunuyor.
  kaynak
 • cuneyt ozdemir adli "unlu" youtuber bir tweet atiyor ve sozumona "ironi" yapip rtuk baskani denen emirerini goreve davet ediyor.

  sonrasinda yasananlar da kurulmasina katkida bulundugu yeni turkiye'nin ozeti. hee bir de ben yapmadim miki yapti dercesine izlerini de silmeye calismis. hocam once in internet, always in internet. silikon vadisindeki arkadaslarina sorsaydin soylerlerdi.

  https://twitter.com/…tatus/1338512705855098880?s=19
 • el alemin gereksizini tepenize çıkarırsanız, oradan yapacakları arasında ağzınıza sıçmak da vardır. bunun anlattıklarını dinleyeceğinize kedi, köpek videosu seyredin.
 • cüneyt özdemir okumuş cahilin tekidir
 • yani bizde en ortalama insandan, en amerika görmüşüne kadar herkes herşeyi devletten beklediği için normal davranış. yani kendi dinamikleriyle devam etse iki sezon oynayıp bitecek dize, cuneyt özdemir'in sorumlu vatandaşlığı ile hemen devlet çağırılıp gereği yapılmıştır.
 • cuneyt özdemir’i ilk çıkarttığı albümden bu yana takip ediyorum. başarılı bir şarkıcı. pandemi bitse de tekrar konserlerine gitsek
 • bu ahlaksiz, kendine gazeteci diyen adamin sansurlenerek yok olacagi gunu iple cekiyorum. elbet ki buna da sirtlarini donecekler bir gun.

  akitler, gercek islamcilar bu hincal uluclar, ahmet hakanlar, cuneyt ozdemirler kadar tehlikeli degil. bir gun bu devir sona erdiginde de umarim akit var olur ama bu yalamaktan bogazlari tahris olmuslar surusu yok olurlar.
 • cüneyt özdemir'in dizi kaldırtması derken cüneyt özdemir'i hedef haline getiren yazarın açmış olduğu başlıktır.

  bakın bu ülkede gazetecilerin özgürce fikirlerini paylaşması sonucunda ülkenin daha kötü bir yer haline gitmeyeceğine eminim "ama benim düşündüğüm beni bağlar". önemlerin yetersizliği yada işleyişin çokta sağlıklı olmadığı konusunda yaptığı konuşmalarına yönelik kimse kılını kıpırdattı mı?

  hedef göstermek bu değildir. fakat bu başlık bir hedef gösterme çalışmasıdır. saygılarımla.

  edit: ben bu mesajı yazdığımda başlık şu şekildeydi: "14 aralık 2020 cüneyt özdemir'in dizi kaldırtması"