şükela:  tümü | bugün
  • pfdk'nın 16 mayıs 2019 tarihli toplantısında almış olduğu karardır. adam hakemi silahla vururdum dedi 11 gün ceza vermek nedir lan delirdiniz mi siz? bu adamın hala başkan olması bile türk futboluna bir hakarettir. mustafa cengiz iki açıklama yaptı diye 150 gün ceza verdiniz utanmazlar, bu nasıl bir çifte standart? sonra alemlerde "galatasaray kollanıyor len mq " dersiniz kim bilecek?

kaynak

edit: hakemi vururdum dediği için almamış cezayı diyenler haklı, ihtar almış onun için sadece: "aynı müsabakada çaykur rizespor a.ş. başkanı hasan kartal'ın, sportmenliğe aykırı açıklamada bulunmasından dolayı takdiren ihtar cezası ile cezalandırılmasına"
  • 11 gün ceza alarak hepimizi şaşırtmıştır. oysa ödül verilmesi gerekiyordu! hakmeleri ölümle tehdit edip bu şekilde ceza alması olacak iş değil.
  • gs başkanı “hakemler taraflı maç yönetiyor” dediğinde 150 gün ceza yemişti. rize başkan “silahım olsa hakemi vururdum” diyor ve 11 gün ceza alıyor. adalet terazinizi sileyim.
  • türkiye’de yaşanmış sıradan bir olay.
  • mikrofonlarimiz kanatli orospu cocuklarinda,

evet ne diyorsunuz bu duruma angutlar surusu? sizi ne kadar sikse azdir galatasaray.

ayrica adalet terazinizi sikeyim.
  • ülkemizin, futbolumuzun, adaletimizin ne halde olduğunu gösterir cezadır.

“silahım olsa vururdum” diye açıklama yapan bir kulüp başkanına 11 gün uygun görülmüş.

fenerbahçe maçı sonrasındaki açıklamaları nedeniyle mustafa cengiz’e kaç gün ceza verilmişti?

60 gün.

küfür etmemek için evliya olmak lazım da burası yeri değil.

başka da sözüm yok hakim bey.
  • mustafa cengizin 150 gun aldigi yerde 11 gun almis.

turkiye'de adalet bunu gerektirir:
    acilisini erdogan'in, gul'un ciller'in yaptigi bankasya'ya para yatiranlarin evini makineli tufekli 20 polisle gece 4'te basarlar, cocuk tecavuzcusunu tutuksuz yargilarlar turkiye'de.
  • ''galatasaray'ı da ne kolluyorlar ha?''
  • bu gerçekten çok çok ilginç bir uygulama
  • "silahım olsa hakemi vururdum" diyen başkanın aldığı cezadır. tekrar söylüyorum:

"silahım olsa hakemi vururdum" diyen başkan.

allah sizi bildiği gibi yapsın.