• genellemeleri çürüten onuncu nesil sabırtaşı yazar. çatlayıp saçmalamamış, okuduğunu anlamıştır.
  • (bkz: #15287596)
  • mucizelerin adamı. yazar hesabı ile hayvan arayüzünü görme mücizesinden tuttun, uçmuş bir yazarın fasilitelerde hayalet gibi gezinebilmesine kadar.

en büyük mucizesi ise sabırtaşı yazarlarını bırakın, tüm yazarlar arasında nadir görülen bir karmaya sahip olmasıdır. (an itibari ile: 708)

bu adamı takip edin. karmasından fln değil. karmaya kafam girsin, adam okunası yazıyor.
  • sözlüğün fahri müfettişi bilfiil. müfettişlikten kasıt en başarılı gammaz vs. değil, daha ulvi bir kılık. entrylerle sözlük katliamını önlemede, bir kahraman görevini yürütüyor gothamın batmanıedasıyla. tüm entryleri okuduğu bir sözlük efsanesi değil, gerçek gibi görünüyor. karması referans alınılabilir bu tespit için. nihayetinde 10. nesil, 40 entry, 708 karma an itibariyle. c sharp microsoft un sözlük için geliştirdiği bir yazılım dili olarak anılabilir ya da okunduğu gibi see sharpdiye bilinilebilir misyonu itibariyle.
  • gerçek bir kova burcu imiş kendisi.
    dün de doğmuş imiş..

geçmiş meçmiş, yine de nice güzel yılları olsun tabii :)
  • (bkz: c#)
  • yurdun en güzel şehirlerinden birinde*, ameliyat sonrası istirahat eden insan.*
  • her ne kadar sadece formula 1 hakkında konuşmuş olsak da üslubuyla kendini belli eden iyi insan. bi de o ne karma be kardeşim.*
  • aşk bitti gibi muhteşem bir şarkıyı sayesinde keşfettim. sağolsun, varolsun..
  • tam da formula one 06 hakkında attığı mesaja geç de olsa karşılık vermek isterken farkettim ki, kaybolmuş gitmiş sözlükten.
    ağız tadıyla formula 1 muhabbeti yapacam diye sevinmiştim o kadar, hevesim kursağımda kaldı.
hesabın var mı? giriş yap