şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: etil alkol)
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • ısırmasından ve kimyacı kişiliğini sözlüğe yansıtmasından tanıdığım, v maskesi taksa yine de gözümden kaçamayacak olan yazar.
  • süper bi adam bu. adam sıcakkanlı arkadaş. güldürüyor da. nice güzel eğlencelere diyorum kendisine.
  • kesinlikle şeftalili ice tea sevmeyen bi adam bu, sadece bu sebep bile kendisini sevebilmek için yeterli bence.
  • nick ini not alırken periyodik cetvelden kopya çekip aynı zamanda bilimsel hesap makinası kullanmak zorunda kalsam da, bende uyandırdığı intibayı tarife tdk sözlüğü yetmez. sıcacık bir insan*
  • (bkz: c2hoş5oh)
  • gün saydırmakta gelsin diye.
  • yaşadığı, karşılaştığı, öğrendiği veya tuttuğu herşeyi not defterine kaydeden yazardır. biz seninle ne zaman tanıştık diye sorun en basitinden, anında tarih verip yanıtlar sorunuzu. bunun ne zorluğu mu var? nitekim ben hala ne zaman tanıştığımızı hatırlamaya çalışır dururum. yok be, hiç kasmadım hatırlamak için, böyle kadim kadim takılmak güzel.

bu vesileyle doğum günün kutlu olsun canım kardeşim. defterine nice güzel anılar daha yazman dileğiyle.
  • trivial pursuit buddyim, sevabına selpak alıcım. nasıl yendik ama diye muhabbete gireceğim, ama zar atmaktan başka bi işleve dahil olmadığımı kabul etmem gerekiyor.. muhabbetiyle, sanki kırk yıldır tanışıyormuşçasına yabancılık çektirmeyen, zartanyanla birlikte zirve öncesi oryantasyon kursları açmasını beklediğim insan. yardım severliği konusuna değinmeden edemeyeceğim (burdan hocalarıma selam ederim, hepsini ben yaptım).. yine de sonda ki o iki midyeyi yemeyecektin ya..