• popoya zerk edildikten sonra telefonda konuşmamamız gerektigini bana ogreten kas gevşetici. dayanılmaz omuz agrılarımı şıp diye kesmesinden şüphelenmeliydim aslında. bir kaç dakika yatıp dinlenin dediler, o arada telefonum çaldı. "elee, neebel?" diye açtım telefonu.
  • 1 drajesi; 400mg feniramidol etken maddesi içermektedir.
    beyin ve medulla spinaliste polisinaptik refleksleri bloke etmek suretiyle ağrı-kasılma zincirini kırar. bundan dolayı kas ağrılarını giderir, kas ağrılarında kuvvetli analjezik etki yapar.
  • fıtık hastasının gizli kahramanı ilaçtır. diğer kas gevşeticiler (bkz: sirdalud) gibi uyutmaz; günlük hayatınıza devam etmenize izin verir.

bel fıtığına bağlı kas spazmıyla çokça doktora gittim. her birine cabral kullanıyorum dedim. hepsi de "yabıştır goçum cabral adamdır" dedi. kullanıp tavsiye etmeyenine şahit olmadım henüz.
  • muzdarip oldugum (bkz: boyun fıtığı) sebebiyle tanistigim, kas gevsetici- agri kesici.
  • kas-iskelet sistemi ile ilişkili akut ağrılı kas spazmlarının semptomatik tedavisinde endikedir.akut durumda 7 gün boyunca kullanılabilir. ancak kronik kullanımda tedavinin süresi ve uygulama sıklığı tedaviyi yürüten hekim tarafından, hastanın semptomlarına göre belirlenmelidir.çocuklara önerilmez.yaşlılarda düşük dozda kullanmak gerekebilir.etkin maddesi ( feniramidol hcl) yüksek dozlarda sedasyon ve yaygın depresyon gibi santral etkilere neden olabilir.sersemlik hali ya da baş dönmesi görülebilmektedir. bu nedenle kulalananlar cabral tedavisi süresince araç ve makine kullanımında dikkatli olmalıdır.
    kan basıncı düşük kişilerde dikkatli kullanılmalıdır.başka ilaçlarla birlikte kullanılması gerektiğinde dikkatli kullanılmalı,hekimin bilgisi dahilinde olmalıdır.
  • bundan mıdır bilemiyorum alıp kullandığım 1,5 gün boyunca sol kulağımın iç tarafında sanki sürekli esnemek üzereymişim gibi rahatsız ettiren bir basınç hissettim. şiddetli değil, ama rahatsız ediciydi. bıraktıktan sonra çok azaldı bu his. ilginç.
  • dr feridun frik isimli firmaya aittir. kas gevşetir ağrıları keser.
  • iğne yerinin acısı, gevşetmesi gereken kasın kasılmasından bile daha uzun zamanda geçen ilaç.
  • bel ağrısı, disk rahatsızlıkları ve adalelerdeki gerginliği gideren ilaç
hesabın var mı? giriş yap