• sanırsam jango fett'in tahtını devralmış daha baba ödül avcısı... obi-wan kenobi ve quinlan vos gibi iki master jedi'yi ikiye bir dövüşte alt etmiştir...
  • ne istediği pek anlaşılamayan kürt kızıdır. aksanı biraz bozuk herhalde.
  • star wars the clone warsda izlediğimiz taşaklı ödül avcısı.ışın kılıcı kullanmışlığı dahi vardır. boba fett tarafından head shot atılmak suretiyle öldürülmüştür.
  • the black series cad bane türkiyeye gelmişken kaçırmadım. çok güzel iş çıkarmışlar. sevenlerine duyurulur.
  • (bkz: the book of boba fett) 5. bölümü ile tekrar sahnelere dönmüştür. boba fett ile muhtemelen son düello final bölümüne kaldı.
  • en havalı star wars bounty hunterı.

--- spoiler ---

üstteki yazarın tahmini doğru çıktı. son bölümde boba fett ile düello yaptılar ve sonunda cad bane öldü. daha önce de öldüğünü sanmıştım ama bu sefer kesin öldü
    --- spoiler ---
  • star wars evrenindeki en sevdiğim karakterlerden biridir. boba fett dizisine sırf bu abiyi live action izleyebilmek uğruna başlayacağım.

hem jango'dan hem boba'dan çok çok daha iyi bir kelle avcısıdır.
  • (bkz: lee van cleef)
  • star wars clone wars dizisi zaten başyapıt. cad bane de benim gözümde onu bu tahta oturtan karakterlerden biri. şöyle bir söz var: kahramanlar dövüştükleri kötülerin kalitesi kadar iyidir diye. cad bane obi-wan başta olmak üzere star wars kahramanlarının ne kadar iyi olduğunu kanıtlayan çok kaliteli bir kötü karakter.

görünüşü, farklı silahları kullanabilmesi, dövüşteki ustalığı ve zekasıyla benim takdirimi kazanan bir karakter. kim yazıp çizdiyse bravo !

henüz izlemedim ama the book of boba fett dizisinde kendisini görmek için sabırsızlanıyorum.

ek: sözün aslı bir film eleştirmeni olan roger ebert'e aitmiş: her film kötü karakteri kadar iyidir. kaynak wiki cad bane asıl kötü karakter değil ama kesinlikle hikayede kayda değer bir ağırlığı var bence.

--- spoiler ---
    as put by film critic roger ebert: "each film is only as good as its villain. since the heroes and the gimmicks tend to repeat from film to film, only a great villain can transform a good try into a triumph."
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

adami live action gorduk diye sevindik, sonraki bolumde oldurduler amk. dua edelim de o kalp cihazinda yanan isik, yasadigini isaret etsin
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap