şükela:  tümü | bugün
  • basrolunde bill murray, chevy chase, rodney dangerfield gibi elemanlarin oynadigi 1980 yapimi golf ile ilgili komedi filmi..amerikalilar acaip cok severler...klasik super komedi derler...buyuk bi hevesle seyretmeye basladim ama o kadar da komik bulmadim...
  • 'you'll have nothing and like it', bu filmde kullanilmi$ bir repliktir.
  • amerika'da saçma sapan alakasız yerlerde bile hala dvdsi satılan filmdir. bir bookstore'a girersiniz ve tezgahta bu filmi görebilirsiniz ve satılan tek film bu olabilir. amerika'nın klasik komedi anlayışını temsil eder ve herkes filme bayılır. bill murray için seyredilesidir.
  • caddyshack amerikan komedi klasiğidir. şimdi şuna benzeyen chevy chase'in zamanında ne kadar yakışıklı ve karizmatik olduğunu gözünüze sokar durur film.

bill murray'in sahneleri beklediğimden azdı ama hiçbir şeyi sallamayan yavşak halleri komikti epey. rodney dangerfield neredeyse her konuştuğunda (özellikle de birilerine laf soktuğunda) gülmekten geberdim.

cindy morgan afeti ilk çıktığında nipple! diye bağırdım resmen

zevkler tartışılmaz falan filan ama yarak kürek başlıklara sayfalarca yazılırken bu komedi klasiğinde toplam 3 entry olması gerçekten sinir bozucu bir durum.

gidin hamza hamzaoğlu başlığına falan yazın siz. 112 sayfa entry yetmez çünkü...
  • sağlam kadrosuyla her seyredildiğinde ayrı bir tat veren, herkes tarafından da klasik olarak adlandırılan ve pek çok kaliteli yapıma imza atan harold ramis'in yönettiği ilk filmdir.
  • overrated amerikan komedi filmlerinden biri. ne ince mizah ne de kabası mevcuttur ama kime sorsan hastasıdır.
  • amerikalıların bayıla bayıla izlediği, türklerin mizah anlayışına hiç uymayan bir harold ramis filmi. john landis'in the blues brothers'ını sevdiyseniz bundan da keyif alabilirsiniz.
  • (bkz: doug kenney)