• kadıköy'de feminizmin kalesi gibi bir ismi olsa da erkekseniz de girebildiğiniz bir mekan. iç tasarımı oldukça güzel.
  • büyümüş fena olmamış. ama zamlanmış. farklı alternatifleri denesem de ara sıra sevgiliyle takılmak için ideal bir yer.
  • cafe adı altında bir çaya 4 tl isteyen mekan.bar olsa çay içmeyin anlicam ama bar da deil.ne idüğü belirsiz biryer. menü yapıcam diye almanak yapmışlar.
  • bir cafeden beklemediğimiz akıllıca dekore edilmiş eğlenceli bir mekan, cadı kazanı şeklinde gelen kahve fincanına özellikle bayıldım, cadı şapkalariyla fotoğraf çekinmeyi unutmayın.
  • biri de çıkıp foto atmamış merak uyandırmış kafedir.
  • bugün gidip tavsiyeler üzerine denediğim mekan. konsept evet güzel, farklı; gördüğüm kadarıyla 25 yaş altı gençler takılıyor. patentini aldıkları haffle'ını denedim. bayağı kötüydü. bildiğimiz waffle'ın çiğ hamurlusunu yedim. o kadar çiğ ki hamurun içi yapış yapış, uzuyor. annemizin evde yaptığı çiğ hamurdan farksızdı. garsonlarda da güler yüz göremedim. bir kere gidilir, sonra olmasa da olur. olumsuz yorumları da "cadı gündemi"ne alırlar umarım.
  • hiç memnun olmadığım bir mekan oldu. normalde umrumda olmaz ama hamburger rezaletti ve pahalıydı baya. garsonlar güler yüzlü değildi. bir daha gitmem.
  • bugün sevgilimle bakirköydeki şubesine gittik, hamburger ve mantı yedik önce. mantı iyiydi ama porsiyon olarak azdı kız arkadaşım da hamburgeri tatsız buldu yiyemedi bıraktı, doymayinca bari bir şeyler içelim dedik iki limonata ve cadıköylü isimli tatlıdan söyledik, hayatımda içtiğimiz en acı limonatalardı tatlı da pudingten farksızdı. bizim için hayal kırıklığı oldu daha da uğramayız herhalde.
  • türk kahvesini soğuk getiren yer. ılık falan bile değil resmen 3 saat önce yapılıp kenarda beklemiş kadar soğuk getiren yer.
hesabın var mı? giriş yap