şükela:  tümü | bugün
 • kiraladığım mütevazi nissan'da istediğim navigasyon özelliği olmadığı için ve firmanın elinde başka sedan araç olmadığı için 1 gündür 2017 modelini kullandığım araba diyemeyeceğim şey. torpido gözünü açmak için 1 dk uğraşmam, sonrasında orta konsolda bir düğmeyle açıldığını keşfedince falan hep ilk insan tepkileri verdim. arabaya yakışmadı yani.
  nereye dokunsam bir yerden bir göz açılıyor, elimi orta konsola götürüyorum, müziğin sesini mi açıcan abi diye menüde oklar beliriyor. şaşkınım sözlük. ufo gören masum köylü gibiyim şu an.
  henüz eleştirecek birşey bulamadım. ki kullandığım her araçta bulurum. içimdeki fakirin yorumlarını aktardım şimdilik.
  şoku atlatıp bir kaç gün daha sürünce objektif izlenimlerimi paylaşacağım. şimdi arabayı yalamaya gidiyorum.

  yaklaşık 1500 km sonrası edit: bugüne kadar kullandığım en rahat araba. cadillac, potansiyel müşterilerine, "you can drive a car, or you can drive a cadillac" derken ciddilermiş. araç hiç yormuyor. araçta 300 beygirlik bir v6 var ama özelliklerine bakana kadar farketmedim. hantal bir suv de bile gaza yüklenince motorun yaptığı atak bu araçta yok. hem izolasyonu hem kalibrasyonu konfor ön planda olacak şekilde ayarlanmış sanırım. boş yollarda yaptığım her türlü apaçiliğe son derece ağır başlı tepkiler verdi araç.
  infotainment sistemine gıcık oldum. kullanıcı dostu değil. menüler arası geçişler sıkıntılı. uzun yolda sinir edebilir.
  yakıt yüketimi bu motor için iyi. ortalama 31 mpg yaptım.
  sonuç olarak, once in a lifetime experience gibi bir şey oldu. o hayatında benim gibi bir apaçi görmez bir daha. ben onun gibi bir arabaya sahip olur muyum, bilemem. cadillac alacak gücüm olsa, ct6 ile kullanırdım sanırım. bu.
 • cadillac seville ile 1980'de başlayan önden çekişli cadillac sedan furyası xts'in üretimi bitirilmesi ile sona ermiş bulunuyor. aynı platformu paylaştığı chevy ımpala ve buick lacrosse'tan ayrışamayıp toyota avalon'la senelerdir baş edemediği için üretimi bitirilmiş.

hesabın var mı? giriş yap