• kitap, sinema ve pek cok konuda sözlüğe deger katan izmirli yazar. ayrica anadili gibi ingilizce konuşur. *
  • geçen hafta sözlük vesilesiyle tanıştığım kıymetli bir ağabeyim. komplekssiz, rahat, insancıl bir değer. ilk fırsatta ziyaret edeceğim kendisini.
  • bir adam'ın her entrysi mi güzel olur?

bir adam'ın her entrysi güzel olur mu?

entry sahibi cadillacman ise olur.

izmir'e kucak dolusu selamlar, sevgiler ve saygılar.

not: o ödüllü eserlerini görmeyi hâlâ bekliyorum badi abi.
  • çıkar çıkmaz kitabını edineceğim kişi.
  • donanımlı ve birikimli olmasına ilaveten naiftir, incedir, nezaket sahibidir... tek bir kusuru vardır ki, o da zaman zaman tevazunun fazlasının kendini bilmezlik olduğunu bilmediğinden olacak, kendini bilmez hal ve tavırlar içerisinde olabiliyor *
    biz de onu biliyor ve olduğu gibi seviyoruz.
  • kendisinden yıllar önce the a-team başlığına yazdığı entry sayesinde haberim olduğu tanıdıkça sevdiğim ve saygı duyduğum abim. sözlüğe renk katan değerli insan.

kendisi de benim gibi the a-team hayranıdır.*
  • kendimi pamuk gibi adam sanıyordum da, cadillacman abimin yanında sergio ramos gibi kalıyorum amk. beyefendi o derece kibar, o derece efendi. bana fazla lan bu kadarı aaa :)
  • her gün telefonla konuşmazsam rahat etmediğim sevgili abim. adamla konuşurken kibarlığına saygıdan yakamı ilikliyorum, derlenip toparlanıyorum. kapatınca da "sikerim bu kadar efendilik bana fazla amk" diyorum abi kusura bakma :)
  • hakkındaki entry'lerden a-team hayranı olduğunu öğrendiğim, potansiyel "buddy" adayı, okuduğum kadarıyla naif, kibar bir insan kişisi.
  • bu kadar yıldır nasıl başlık altı boş kalmış anlamadım.

kaliteli bir insan kaliteli yazar.
hesabın var mı? giriş yap