şükela:  tümü | bugün
  • kitap, sinema ve pek cok konuda sözlüğe deger katan izmirli yazar. ayrica anadili gibi ingilizce konuşur. *
  • hiç kasıntı olmayan, espri anlayışı gelişmiş sağlam bir dost.
  • izmir semalarından kaliteli bir adam.
    kendisine izmit semalarından saygılarımı yolluyorum.
  • geçen hafta sözlük vesilesiyle tanıştığım kıymetli bir ağabeyim. komplekssiz, rahat, insancıl bir değer. ilk fırsatta ziyaret edeceğim kendisini.
  • bir adam'ın her entrysi mi güzel olur?

bir adam'ın her entrysi güzel olur mu?

entry sahibi cadillacman ise olur.

izmir'e kucak dolusu selamlar, sevgiler ve saygılar.

not: o ödüllü eserlerini görmeyi hâlâ bekliyorum badi abi.
  • sabah sabah yüzümde gülistanlar açtırmış badi abim.

sözünü tutmuş, eserlerini benimle paylaşmış ve beni günün en mutlu insanı yapmıştır.
    (bkz: bu entryi girerken bile mutluluktan gülüyorum)

seviliyorsun abiijjimm...*
  • sözluğun akli basinda kalemi guzel sakini.

sakin kelimesi ile birebir örtüsen ilk badim.karikatür yeteneği ile espriligi kisiligini sanata dönüsturur.

ama var bir haftadir kayip.

edit : sanat tarihi okudukta ne oldu sagolsun bilgilendirdi. kayip kendi hesabi kapatip gitmis demekmis.
    niye yaptiysa üzdü.
  • kayıplara karışmış badi abi. izmir ve çevresinde görenlerin, duyanların en kısa zamanda haber vermesini bekliyoruz.

tribünler endişeli, karikatürler yetim kaldı. gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen cadillacman?

edit: duydum ki kitap yazıyormuşsun. alırım imzalı bir tane. *
  • çıkar çıkmaz kitabını edineceğim kişi.
  • donanımlı ve birikimli olmasına ilaveten naiftir, incedir, nezaket sahibidir... tek bir kusuru vardır ki, o da zaman zaman tevazunun fazlasının kendini bilmezlik olduğunu bilmediğinden olacak, kendini bilmez hal ve tavırlar içerisinde olabiliyor *
    biz de onu biliyor ve olduğu gibi seviyoruz.