şükela:  tümü | bugün
  • * nın yeni yarattığı kahve markası. yakın zamanda marketlerde olacakmış. üretiminden ambalajına tamamen yurtdışında yapılıyormuş. almanya'da baya büyük bir kahve üreticisi yapıyormuş sanırım. yeni denedim ama bence üstündeki yağ tabakasının nescafe'ye oranla çok daha az olması bile başlı başına nescafe'ye tercih sebebidir.
  • logosunu pek sevdiğim, ambalajıyla dikkat çeken yeni kahve markası. kahveseverlerin deneyeceğine şüphe yok, ama hızlı kahve tüketicilerinin ilk deneyişten sonra nescafe'ye tercih edeceklerini düşünüyorum.
    ben de artık kimseye "o kahveyi nasıl içiyorsunuz" demeyeceğim, içimini pek sevdim zira.
    sırada instagram fotoğlarına eşlik etmesi var.
  • ıçimi oldukça basarili nescafe' den her şekilde iyidir.
  • reklamlarında survivor yiğit'i oynatmışlar. kahvenin biscolatası gibi ayol.
    http://www.youtube.com/watch?v=6ltb9yzi4ha
  • hakkında girilen reklam tadındaki entryler, bu ürünün pazarlamacılarının sözlükte yazar olduğunu düşündürmekte.
  • gercek rakibi vip cafe olan kahve turu. bir de demiyorlar mi nescafeden iyi diye. bir gülme geliyor bana agzini yüzünü bilmem ne yaptiklarina.
  • kahveden zerre kadar anlamam. arada sırada nescafe ya da jacobs 3'ü 1 arada içerim. bazen de fındıklı ya da bol kahveli denen çeşidini içerim o kadar.
    markette diğerlerini bulamayıp marketin kendi markası sandığım breno'yu denedim ama sarmadı. müşteri filan kahve isterse ona itelerim diye kenara koydum.
    kahveden anlamayan adamı memnun eden tadı yok. hala benim için en güzeli jacobs ama işte onu da ofisin oradaki markette bulamıyorum kolay kolay.
  • evdeki kahve stoğumun bitmesiyle deneyeceğim kahvedir.
    reklamda kullanılan müziği başarılı buldum müzik kaliteliyse kahve de öyledir dedim . iyi ettim sanırım.
  • kupa reklamı çekmişler lan resmen. yiğit'in de pısırıklığını iyi örtmüşler bir turabi görse al kardeşim sen iç der.
  • survivor yiğitin reklamını oynadığı kahve işte.