şükela:  tümü | bugün
  • taxim beyoğlu trio'nun keman ve piyano ile çaldıkları olağanüstü albüm.
    albümdeki eserler
    1. kurşun adres sormaz ki
    2. hatıralar
    3. elbet bir gün buluşacağız
    4. sarhoşum sarhoş
    5. bana ellerini ver (pervane)
    6. sen gelmez oldun
    7. gözelim sensen
    8. duydum ki unutmuşsun
    9. hasret
    10. mazi kalbimde bir yaradır
    11. sanada galmaz
    12. öyle sarhoş olsam ki
    13. seninle bir dakika
    14. ikinci

http://www.youtube.com/…er_embedded&v=hrv7_mv5aiy#!
  • tek kelime ile mükemmel bir keman ziyafeti. 7. cadde'de duyulmasıyla hemen mağazaya girip bu nedir diye sordurtmuş ve akabinde ogün bugündür dinlenmekte, şiddetle tavsiye edilmektedir.
  • inanılmaz bir albüm. uzun zamandır dinlediğim en güzel 3 albüm arasına rahat girer.

(bkz: aşk mevsimi)
  • ruha boyutlar arası yolculuk yaptırabilecek bir albüm. dvd almak için girdiğim d&r'dan elimde bu albümle çıktım bugün.
  • hem huzunlendiriyor hem de muzik ziyafetinden neselendiriyor....guzel bir istanbul ogleden sonrasi icin dort dortluk bir album...biraz sehir, biraz huzun, biraz sevgili tadinda...
  • bazen bir şeyi uzun uzun anlatmak, onu açıklamak istersiniz ama aslında buna gerek yoktur. tek bir kelime, tek bir sözcük onu anlatmaya yetecektir bilirsiniz, işte bu albüm de onlardan birisi. muazzam!
  • keman ağırlıklı enstrümantal albüm. slow temayı bozan bir iki parça var ama onları playlistten çıkarınca saatlerce dinlenebilecek bir albüm. hele ki işler yolunda gitmiyor ve bir an için hiçbir şeyi düşünmek istemiyorsanız, dinleyin efenim.
  • gurbette dinlenmez. aman diyim. iki sise sarap bitirtir.
  • kemanda bakü'den tarlan gazanferoğlu'nun, piyanoda rusya'dan natalya grudnyakova'nun, kontrbasta ankara'dan özgür uluçınar'ın ellerinden çıkmış güzide eser! mükemmel detayları ile rahatlamak, hatta huzur bulmanın garanti olduğu ezgiler serisi...
  • insanın ruhunu dinlendiren keman ve piyanonun müthiş uyumunu yansıtan albüm.