• bazen bir şeyi uzun uzun anlatmak, onu açıklamak istersiniz ama aslında buna gerek yoktur. tek bir kelime, tek bir sözcük onu anlatmaya yetecektir bilirsiniz, işte bu albüm de onlardan birisi. muazzam!
  • inanılmaz bir albüm. uzun zamandır dinlediğim en güzel 3 albüm arasına rahat girer.

(bkz: aşk mevsimi)
  • tek kelime ile mükemmel bir keman ziyafeti. 7. cadde'de duyulmasıyla hemen mağazaya girip bu nedir diye sordurtmuş ve akabinde ogün bugündür dinlenmekte, şiddetle tavsiye edilmektedir.
  • bazı şeyler kifayetsiz bırakıyor kelimeleri. bazı insanlar, bazı müzikler, bazı filmler...
    bu albüm kelimeleri aşar efendim! boyut değiştirtiriyor insana... e bize de dinlemek düşüyor.

tanım: fevkaladenin fevkinde albüm!
  • d&r'da denk geldiğim ve inanılmaz etkilendiğim, çıkarken çalışandan bilgi alarak grubun adının taxim beyoğlu trio olduğunu öğrendiğim ve birbirinden mükemmel parçalara sahip albüm..

kulaklarınızın pası silinsin istiyorsanız, huzura eresim var diyorsanız kesinlikle doğru adres..
    keman, piyano ve kontrbasın buluştuğu inanılmaz trio..
    şimdiye kadar dinleme fırsatınız olmadıysa mutlaka dinleyin derim.
  • birisine alınabilinecek en güzel hediye.
    hayatıma özel birisi girerse ona alırım ya da inş bana alırlar..
  • gurbette dinlenmez. aman diyim. iki sise sarap bitirtir.
  • grubun kemanisti tarlan gazanferoğlu bu albümü tamamladıktan sonra hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. son arzusu bu albümü tamamlamakmış. huzur içinde yat üstad.
  • insanın ruhunu dinlendiren keman ve piyanonun müthiş uyumunu yansıtan albüm.
  • şahane bir albüm.
    tesadüf bir ortamda dinleme fırsatı buldum.mutlaka arşivde olmalı.

kahveni alıpta balkonda seyrederken maziyi, ruhuna iyi gelebilecek nadir albümlerden.
hesabın var mı? giriş yap