şükela:  tümü | bugün
  • nişantaşında top shop un karşı sokağındaki cabrio cafelerden arkada kalanı. kışın kapalı yeri de mevcut. hemen önündeki caddeye bakan cafeye nazaran oldukça fazla müşteriyi çekebilmiş hoş bi yer. yemekleri oldukça leziz, porsiyonları oldukça büyük ve fiyatları da tüm bu verilere göre makul sayılabilir.
  • 2,5 sene yaninda oturup hic gitmedigim, o evden tasindigim aksam yedigim leziz yemeklerden sonra kafami duvara vurmama yol acmis olan cafe.
  • fiyat/performans oranina bakildiginda istanbul'da bir cok restorani geride birakabilecek kapasitedeki yer. cok da genis bir menusu var.
  • sahibinin pek bir şeker bir bey olduğu mekan. üst kattaki dükkanı da alarak 2004'de büyümüş bir restaurant. özellikle üst kat dekoru çok güzel olmuştur. ordayken üstünüze bir rehavet çökmesi ve öğlen aranızın 1,5-2 saate uzaması olasıdır.
  • orta yaş üzeri müdavimlerinin olduğu rahatlıkla gözlemlenebilr. çalan eski fransız şarkıları, sofistike dekorasyon ve elegan görünümlü, birbirini tanıyor görüntüsü veren müşterileri sayesinde bir fransız cafe'sinde hissediyor insan kendini. nişantaşındaki diğer birçok cafenin aksine sıcak bir ruhu var buranın.
  • eskisini getir yenisini gotur organizasyonu ile orta yaş üzeri müdavimlerinden tepki çekeceğini düşündüğüm mekan.
  • inanılmaz şeker bir sahibi olan mekan. mönü çok geniş ve oldukça güzel. çevresindeki diğer kafelere oranla fiyatları oldukça uygunken yemekleri ve servisi de şaşırtıcı derece de kaliteliydi. benim gibi mekanlara ilk defa gittiğinde ısınamayan bir adam için bile oldukça sıcak bir yerdi. prosciuttosu denemeye değer, gerçi artık menülerinde yokmuş ama rica edince yapıyorlarmış. öyle de güzel insanlar.
  • nişantaşı'nda 20 tl altına yemek bulmanın zor olduğu bir devirde, 13-15 tl'ye narlı şarap soslu rokfor peynirli kızarmış armut salatası gibi oyşo oyşo yemekler yiyebileceğiniz, çay ikramı ve muamelesiyle gayet başarılı bir mekan. bu öğlen 1 saatlik vaktimizde cafe zone'a gittik ancak yemeği 45 dk beklemek durumunda kaldık. kalabalıktır rush hour'dur filan tamam ama öğle arası 1 saat olan ve aç olan herkes için iç kıyıcı bir durum. artık zaten kanka olduğumuz personele kızmadım ama kırılmadım mesajı verdim ve iki dakika içinde kemirebildiğim yemeğin kalanını paket yapmasını istedim. hemen elinde bir paketle geldi ve arkadaşımla beraber sipariş ettiğimiz (arkadaşımın bitirmiş olduğu) iki yemeği de sıfırdan yapıp paketlemişler. olay bitmiştir. kendilerini sevmeye ve desteklemeye devam ediyoruz. teşekkürler.
  • nişantaşı'nda keyifle uzun uzun, lezzetli yemek yenebilecek en doğru mekan.
    abdi ipekçi müdavimleri burun kıvırır muhtemelen ama makul fiyatları, dünya mutfağından değişik lezzetleri, doyurucu porsiyonları ve personel ilgisi açısından on üzerinden on diyorum.
  • ismi cafe olsa da menüsü restorandan daha zengindir. yeri de güzel olduğu için geçerken uğrayıp değişik ve lezzetli şeyler denemek isteyenlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir mekandır.