şükela:  tümü | bugün
  • sanki cafeye gelen herkes içiciymiş gibi kültablası masaniza birakilir. ıstedik mi arkadas?

edit: vay salaklar. kültablasi ile sekeri, peceteyi ayni tutmuslar. e gerizekali kultablasi ile ayni seyler mi komik diye yazdigin. kültablasi pis kokuyor. ben masamda görmek istemiyorum. oturdugum da yok adam gelip birakip gidiyor sonra o igrenc kokusu nedeni ile koyacak yer ariyorum. herkes sigara mi iciyor? sen o igrenc agzinla o kokuyu seversin de herkes sevmek zorunda mi mal herif? garson ister misin dese yok diyecegiz.

edit 2: sadece sigara kokusuyla nefes alamayan adam var senin agzina külbassalar sen zevke gelirsin herkes bir mi?
  • peçete de koyuyorlar sanki elimiz kirlendi ya ulan bu işletmeciler de bi garip
  • bir de utanmadan siparişimiz falan sorulursa cinnet geçirmemize sebep olabilecek hadsizlik.
  • utanmadan şeker de koyar bunlar. yıllardır her içeceğimi şekersiz içerim, şekerli içmek isteyecek olsam söylerdim.

edit: istemiyosan söyle alsınlar beyinsiz. deliriyorum sözlükteki şu boş laga luga yapanlara.
  • adi, karaktersizlere bakar mısın sen. utanmadan cafe açmışlar.

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • hesap ödedikten sorma kolonya falan da ikram eder bu patavatsızlar.
  • aşağılayıcı olay. masaların etrafına sandalye de koyuyorlar. sanki ayakta duramıyoruz!
  • hele önünüze menüyü koymaları yok mu, cinnet hali geliyor insana. kardeşim kafana göre getirsene siparişi, beyinsiz misin sen?
  • cafelerde istenmeden kuver alınmasından iyidir.
  • (bkz: sahibinden az sikilmiş duyar)
    tuz koyuyorlar bir de utanmadan.
    lan millet tansiyon hastası belki, duyarsızlar!