şükela:  tümü | bugün
 • trabzonspor'un 1999 doğumlu futbolcusu. bugün itibariyle trabzonspor a takımı ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. u14, u15 ve u16 milli takımlarında görev yapmış olan cafer, hali hazırda u16 milli takımımızın kaptanlığını yapmaktadır.

  kendisini biraz daha ayrıntılı tanımak için ilgili videolar:
  samsunspor u16'ya attığı güzel frikik golü: https://youtu.be/cyqqf4qv7mm
  ege kupası finalinde arjantin'e karşı oynadığı maçın özeti: https://youtu.be/h_i5anqgor8
 • kıvırcık sahada :) trabzonspor tarihinde oynayan en genç oyuncu.yolun açık olsun kıvırcık.
 • bu akşam çıktığı nazilli belediyespor maçı ile trabzonspor forması giyen en genç oyuncu olmuştur.

  kendisini ilk tek olarak fransa ile oynanan milli maçta izlemiş ve çok beğenmiştim. bu maçta hemen hemen hiç varlık gösteremedi. dilerim devamı çok daha iyi olur. yürüyedursun.
 • kendisi 20 kasım 1999 doğumlu olup trabzonspor a takımında forma giydiği ve rekor kırdığı bu akşam tam olarak 16 yıl 2 aylık idi..
 • geçen sene yusuf ve abdülkadir takımda iken kendisi 1461e yollandı. belki trabzonspor için bir hata idi bu. çünkü 1461e gidip de topçu olan adam yok bugün...

  ama bugün...

  şartlar her ne olursa olsun, henüz 17 yaşında koca kulübü menajerler aracılığı ile köşeye sıkıştırmaya çalışan bir yıldız adayı.

  içinde doğup büyüdüğün, hayallerini kurduğun takım için belki bundan 5 sene öncesinde ''lan şu malouda'ya dünya kadar para verdiler, vallahi bedava oynarım keşke ben oynasam'' cümlelerini kurarken henüz 5. yılında bu histen-bu duygudan vazgeçmek ileride nasıl bir futbolcu olacağı hakkında bize ip uçları veriyor.

  inşallah bu genç kardeşimiz buraları okur. inşallah forumda yazılanları okur. inşallah bu yazılara ahmakça hırs yapıp iyice bokun içine saplanmaz. okuduğunu anlar ve derhal hatalardan döner diye ümit ediyoruz. çünkü daha 17.