• bahçelievler'in piyasa mekanı. ömür plaza'nın altındaki starbucks, incirli'de ki kafedeyiz'den sonra bu lokasyonun en son piyasa yeri burasıdır. işten çıkan soluğu burda alıyor bir de iş çıkışını bekleyen işssizler var onlarda oturmak için iş çıkışını bekliyor. ortalama bir cafe, tek olayı ortamı ve bahçesi. bahçesinde otururken bahçelievler'de yürüyüşe çıkmış ve spor yapan insanları da görebilirsiniz, bunlar parkurlarının bitiş yeri olarak burayı seçer. kafenin önünde bulunan kaldırımdan u yapıp götüm götüm geri gidiyorlar. çok ilginç bir yer.
  • kız müşterilerinin ortalamanın yarım adım üstü güzellikte olması dışında üzerine konuşulacak pek bir özelliği olmayan bahçelievlerdeki kafe. şöyle de bir gerçek var yine de; arada felaket güzel hanım kızlarımız geliyor.
  • zamparanin olumu'nün öldükten sonra türbesi yapılacak yer. ulan ne pis yermiş hayatımız değişti, yaşadığımız yerler değişti, gittiğimiz yer değişmedi. mal gibi hadi az gezek diye ortalıkta dolanıyoruz dönüp dolaşıp yine kendimizi burada buluyoruz. margaritanın içine mısır koyup, her gittiğimde garsonlarla beyin fırtınası yapmama sebep olsada güzel mekandır.
  • kapanarak uzmus mekan.
hesabın var mı? giriş yap