şükela:  tümü | bugün
  • aşk böyleymiş meğer albümünün en eğlenceli şarkılarından biri. vokal, ozan kotra. abümde beşinci parçaağlamak yok'ta iyice hüzünlendikten sonra, bomba gibi geliyor şarkı. resmen yağmurdan sonra güneş açması durumu.
    ayrıca bu sound'u tehlikeyle flörtfilminde de duymuştuk. çok güzel geldi cafer'in evi, ben de kalsaydım keşke cafer'in evinde be...
  • sözleri şu şekil olan eğlenceli bir flört şarkısı;

cafer'in evinde, dalmışız muhabbete
    mevzu bitti bize müsade
    bize güle güle
    cafer'in evinde

gece ayazda, hiç kimse yok sokakta
    bir köpek havlıyor karşıda
    kafasına göre
    şek-şek-şekline göre

kalsaydık keşke
    cafer'in evinde
    kalsaydık keşke
    cafer'in evinde

(llaaannn!!!)

gel dönelim baba, kaybolduk biz galiba
    bu yol nereye çıkar muamma
    tam bir muamma
    gerçek bir muamma

kalsaydık keşke
    caferin evinde
    kalsaydık keşke
    caferin evinde
    her şey güzeldi (her şey güzeldi)
    cafer'in evinde (cafer'in evinde)
    kalsaydık keşke
    cafer'in evinde
  • aşk böyleymiş meğer albümündeki en sevdiğim şarkı. gerçi of ile arasında kaldım çok düşündüm ama cafer'in evinde bir tık ötede ya, son kararım bu. evet.

son zamanlarda dinlediğim en eğlenceli şarkı.

sabahları işe gelirken alıyorum bundan 3 5 doz. ne stres kalıyor ne bişi pambık gibi oluyorum. kim bilir belki bir gün biz de cafer'in evinde kalırız. tam bir muammaaaa, gerçek bir muammaaaaa diye bağırırız falan.

hihihihiihhi. tişikkirlir flört.
  • herkes hayatında en az bir kez caferin evindemutlu mesut takılmış olduğu için herkese coşku veren bir flört şarkısı. aynı duygunun buruk versiyonu icin demir demirkandan geliyor;

(bkz: resim)
  • rasta baba çok sevilince bir tane de buna benzer bir şey çıkaralım denilerek yapılmış şarkı.

rasta baba flört'ün en bilindik şarkısı, kendileri ile özdeşleşmiş bir şarkı. neden bundan sonra buna benzer bir şey çıkarmışlar anlamadım. albüme de hiç yakışmamış. rhcp'ın daha ne kadar ekmeğini yiyecekler bilmiyorum ama artık özgün tarzlarını oturtmaları gerektiğini düşünüyorum.