şükela:  tümü | bugün
  • bir kahve markası. üçü bir arada çeşitleri var bazı marketlerde.
  • a101'in fasoncusuna ürettirdiği kahve markası. köy hasreti çekenler için birebir. oturur ağlarsınız yeminle. çünkü bildiğiniz inek gibi kokuyor. amk inek mi içiyorum kahve mi içiyorum diye ikilemde kalıp bardağın yarısında içmeyi bırakıyorsunuz.
  • a101 in çözülmeyen "çözülebilir" kahvesi. suyu koyuyorsunuz yeminle karışmamak için direniyor kahve pütürcükleri. çay çöpü gibi yüzüyor bardağın içinde.
  • a101 de satılan ve rezil bir tada sahip olan çözünebilir kahve markası. kahve konusunda hassas biriyseniz uzak durun.
  • 500 gramlik hazır paket üçü bir arada seçeneği ile ürün çeşitlendirmeye gitmiş hazir kahve markasidir ve sanırım bu dalda bir ilk . üsengeçlikte çığır açan suserler için ideal.
  • rezil tadı olan kahvedir.10 üzerinde 1 bile fazla buna.içmeyin içirtmeyin.
  • kahvesini iki sene arayla iki kere denedim, ikisinde de rutubet almış tadı ve kokusu vardı. tadı hazır kahveler için bile çok ama çok kötüdür.
  • adıyaman tütünle harmanlandığını düşündüğüm kahveye en yakın gıda maddesi.

efendim öncelikle kahve kültürü ve damağı olan biri olarak içtiğim kahveler az çok bellidir. a101'de gezinirken gördüm bunu. 200 gram gold'u oldukça uygun. evden çıkmaya fırsat bulamadığım şu günlerde çok sık kahve tükettiğim için "ulan ne kadar kötü olabilir" diye aldım. şu an üçüncü yudumu yudumluyorum, resmen adıyaman tütünü tadı var. hatta yudumlardan sonra duman filan vermeye çalışıyorum. almayın aldırmayın efendim.