şükela:  tümü | bugün
  • a101'de satılan hazır paketi fincan da sıcak su ile demlemek suretiyle içilebilen fakir işi filtre kahve.
    link
  • a101'de görüp hemen aldığım kahve. cahilliğimden herhalde böyle bir ürün görmemiştim. 1 tl gibi bir fiyatı var paketi açıp bardağa koyuyorsunuz kahveniz demleniyor. tadı da fena değil.
  • yeni keşfettiğim ve oldukça beğendiğim a101 ürünü. geçici süreyle mi satıyorlar yoksa artık raflarda hep olacak mı emin değilim. umarım sürekli bulunur.
  • bir 5 senedir kahvesini çiğ çekirdek kahve alarak kendi kavuran birisi olarak kilo fiyatı 125 tl ye gelen bu kahve bana dünyanın en ucuz ve talep görmeyen rio minas cinsi kahve çekirdeğinin yoğun kavrulmuş(yakılmış) hali gibi geldi.

sadece fincan demleme apatatı olarak satılsa daha mantıklı
  • a101 de tanesi 1 liraya satılan hızlı filtre kahve. tadı granül kahveye göre kesinlikle çok daha iyi. zor zamanlarda tercih edilebilir fakat lezzet olarak çok bişey beklemeyin. güzel kahve içmek istiyorsanız üçüncü nesil kahvecilerden taze çekirdek çektirip evde mis gibi demleyin.
  • filtre değil bildiğin türk kahvesi bu. tadından işkillenip pakete baktım tekrar acaba yanlışlıkla türk kahvesi mi aldım diye.
  • (bkz: böğk)
  • evde filtre kahve bitince nescafe vb. kahveleri sevmediğim için alıp denediğim filtre kahve. süt de ekleyince, yoklukta gideri var. günde dört kahve içen ben, yarısını zor içtim, çok bir şey beklemeyin.
    bu arada kahve 5 kcal olur benim bildiğim, bunun kalori değerlerine bir baktım 27,12 kalori yazıyor bir paket için. içindekiler kısmı da yok. nasıl bir katkı maddesi koydunuz da azıcık kahve (8 gram) 27 kalori oluyor? ne kattınız içine? birisi açıklasın. bir daha almam. tadı da ölüm susurluğu gibi zaten.
    (bkz: ölüm susurluğu)
  • günü değil de anı kurtaran filtre kahve.
  • a101 fitre kahve markası. üzerinde drip coffee yazıyor. kare biçiminde bir paketi var ve içinde kağıt/bez torbasında az sayılmayacak bir miktar kahve var. üzerine sıcak su döküyorsunuz ve az bekledikten sonra içiyorsunuz. paketi açınca gelen koku zaten kendini belli ediyor. yeşil çaycı olan ben bunun sayesinde kahve müptelası oldum, günde bir paket içmeden dayanamıyorum. neskafeci vitaminsizler, starbucks fetişistleri ve geri kalan elitistlerin şovenizminden ortalık toz duman olmuş. bu başlık altında yorum yapanların bu kahveyi nereleri ile içtiler anlamak mümkün değil. altı üstü 1 tl veriyorsunuz bu tantana nedir ya! neyse, için, içirin. gayet güzel tadı var.