şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muhteşem yüzyıl kösem'in, ıv.murat'ın çocukluğunu canlandıran muhteşem çocuğu..aynı zamanda beşiktaş altyapı u9'un doğuştan kalecisi..beşiktaş sevdalısı,küçük çarşı'lı..bütün bunların yanında bir çocukta olabilecek en güzel özellikleri taşıyan kibar,saygılı,sevimli,esprili küçük adam..ailece seviyoruz efenim..
 • bir çocuk oyuncu olarak oldukça başarılı
  öfkesi cesareti çok inandırıcı,
  mimikleri yerli yerinde,
  ses tonu vurgusu
  bildiğin büyümüş de küçülmüş.

  anası kösemi oynayan zat bu çocuğu izlesin az ibret alsın daha 10 yaşına gelmemiş çocuk ondan 10 kat daha iyi rol yapıyor.. hatta gerçek hayatta karşıma dikilse bu hakkaten ıv. murat mı diye şüphe ederim..tabiki dördüncü murat kankam ya da akrabam olduğundan onu tanıdığımdan değil, tarihte anlatılan murat figürüne büründüğünden.
  öyle role girmiş

  muhteşem yüzyıl kösem dizisinde onu kim
  ıv. murat'ın çocukluğunu oynasın diye düşündüyse tebrik ediyorum.
  çok da yakışıklı şimdiden...
  büyüyünce bir çağatay ulusoy edası olacak gibi
  yolu da bahtı da açık olsun
 • inanıyorum ki adını daha çok duyuracak ve daha da başarılı bir oyuncu olacak. son iki bölümde de çok iyi oyunculuk sergiledi. replik olmadığında bile bakışlarıyla oynadı adeta. alihan türkdemir için söylediğim "oyunculuk dersi verecek yakında" cümlesini artık onun için de söyleyebiliyorum. ikisi de çok iyiler.
 • muhteşem yüzyıl kösem dizisinde şehzade murad (iv. murad) rolüyle döktürmüş küçük oyuncu. hem çok güzel hem de çok yetenekli bir çocuk. o beybi feysin altında cesareti, öfkesi, sert bakışları, lafı gediğine koymasıyla tam bi küçük padişah.

  giriştiğim etraflı stalking sonucu beşiktaş'ın alt yapısında kaleci olarak oynadığını anladım. ne yöne doğru hedef çizer bilmiyorum ama her halükarda büyük ihtimalle (bkz: buralar değerlenir)
 • ipad te oyun açabildiği için cocugunu ustun yetenekli sanan analari cok uzecek olan kucuk yetenek..bence muhtesem yuzyil kosem in 2. sezonuna iv.murat aramayip cagan efe ile devam etmeliler.ondan sonra hangi oyuncu gelse bu kucuk sehzadenin oyunculugu altinda ezilecek gibi..teknoloji cok gelisti bence yaparsiniz bunu sevgili diziekibi
 • bu hafta gulduy gulduy show a katilmasiyla gene bizi ekranlara kilitleyecek guzel cocuk oyuncu
 • murat boz'un küçüklüğü.
 • içerde dizisinde sarp karakterinin geçmişteki halini canlandıran biblo çocuk.
 • muhteşem yüzyıl kösem yapımcıları beni dinlemese de içerde yapımcıları dinlemiş gibi .. biraz tersine olmuş ama olsun :) ben çağatay çağan'ın yerine oynasa diye arzu ederdim.
  https://www.google.com.tr/…59#imgrc=brrt1xxifhbdum:
  (bkz: #60605470)
 • bu hafta tekrar "murad" olarak "muhteşem yüzyıl kösem"de arz-ı endam edecek; yaşı küçük, yeteneği büyük çocuk oyuncu.

  "muhteşem yüzyıl" serisi çocuk oyuncular konusunda hep başarılıydı fakat yine hayranlıkla izlediğim alihan türkdemir'den sonra çağan efe'de öyle bir rol yaptı ki. şehzade mustafa'yı izlerken duygulanan ve çoğu sahnesinde gözleri dolan ben, şehzade murad'ı izlerken "işte, sultan murad'ın çocukluğu tam da ona yaraşır bir şekilde yansıtılıyor, kendinden emin, cesur, korkusuz bir şehzade" diyordum. nitekim bu sezon başında o kadar zaman atlaması olması beni üzmüştü. çağan'ın "sultan murad han" oluşunu görmeyi istiyordum. kısa da olsa artık bu bölüm izleyebileceğiz.