şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem yüzyıl kösem'in, ıv.murat'ın çocukluğunu canlandıran muhteşem çocuğu..aynı zamanda beşiktaş altyapı u9'un doğuştan kalecisi..beşiktaş sevdalısı,küçük çarşı'lı..bütün bunların yanında bir çocukta olabilecek en güzel özellikleri taşıyan kibar,saygılı,sevimli,esprili küçük adam..ailece seviyoruz efenim..
  • bir çocuk oyuncu olarak oldukça başarılı
    öfkesi cesareti çok inandırıcı,
    mimikleri yerli yerinde,
    ses tonu vurgusu
    bildiğin büyümüş de küçülmüş.

anası kösemi oynayan zat bu çocuğu izlesin az ibret alsın daha 10 yaşına gelmemiş çocuk ondan 10 kat daha iyi rol yapıyor.. hatta gerçek hayatta karşıma dikilse bu hakkaten ıv. murat mı diye şüphe ederim..tabiki dördüncü murat kankam ya da akrabam olduğundan onu tanıdığımdan değil, tarihte anlatılan murat figürüne büründüğünden.
    öyle role girmiş

muhteşem yüzyıl kösem dizisinde onu kim
    ıv. murat'ın çocukluğunu oynasın diye düşündüyse tebrik ediyorum.
    çok da yakışıklı şimdiden...
    büyüyünce bir çağatay ulusoy edası olacak gibi
    yolu da bahtı da açık olsun
  • muhteşem yüzyıl kösem dizisinde şehzade murad (iv. murad) rolüyle döktürmüş küçük oyuncu. hem çok güzel hem de çok yetenekli bir çocuk. o beybi feysin altında cesareti, öfkesi, sert bakışları, lafı gediğine koymasıyla tam bi küçük padişah.

giriştiğim etraflı stalking sonucu beşiktaş'ın alt yapısında kaleci olarak oynadığını anladım. ne yöne doğru hedef çizer bilmiyorum ama her halükarda büyük ihtimalle (bkz: buralar değerlenir)
  • çocuklardan ne kadar hazzetmesem de kendisine bayılıyorum, çocuk değil de adeta bir yetişkin gibi davrandığından. hem çok tatlı, hem çok yetenekli. ama umarım emir berke zincidi gibi itici birine dönüşmez.
  • ipad te oyun açabildiği için cocugunu ustun yetenekli sanan analari cok uzecek olan kucuk yetenek..bence muhtesem yuzyil kosem in 2. sezonuna iv.murat aramayip cagan efe ile devam etmeliler.ondan sonra hangi oyuncu gelse bu kucuk sehzadenin oyunculugu altinda ezilecek gibi..teknoloji cok gelisti bence yaparsiniz bunu sevgili diziekibi
  • bu hafta gulduy gulduy show a katilmasiyla gene bizi ekranlara kilitleyecek guzel cocuk oyuncu
  • murat boz'un küçüklüğü.
  • içerde dizisinde sarp karakterinin geçmişteki halini canlandıran biblo çocuk.
  • muhteşem yüzyıl kösem yapımcıları beni dinlemese de içerde yapımcıları dinlemiş gibi .. biraz tersine olmuş ama olsun :) ben çağatay çağan'ın yerine oynasa diye arzu ederdim.
    https://www.google.com.tr/…59#imgrc=brrt1xxifhbdum:
    (bkz: #60605470)