şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kulaklarınızın pasını silecek, down sendromlu bir arkadaşımızdır
  • şöyle de bir youtube kanalı vardır. desteklenmelidir.
  • müthiş bir yeteneğe sahip, bağlama aşığı, up sendromlu kardeşimizdir. ilgi sevgi ve azimle neler yapılabileceğini gözler önüne sermiştir. onu yetiştiren annenin ellerinden öperim. sahneye çıkıp seyirciyi görünce şöyle bir coşmuşluğu vardır ki ben hayran kaldım. buyrun burdan izleyin
  • cok buyuk bir yetenege sahip hayrani oldugum down sendromlu tatli mi tatli insan.
    https://twitter.com/downcagatay?s=08
  • bir zamandır hem dinlediğim hem ağladığım videoların yaratıcısı. bağlama sesine çoğu zaman aşırı tepki veririm zaten; ama o kadar güzel yüreği var ki, o bağlamanın tellerine dokundukca benim gönlüm titriyor, o çaldıkca tezene sanki benim cigerime değiyor. çok güzelsin, o kadar güzelsin ki belki de dünyadaki en güzel şeylerden birisin. başarıların, güzelliklerin hep devam eder umarım.

tanim: çok güzel bağlama çalan, hüseyin turan beyefendi ile yakın bir zamanda ortak proje çıkaracaklar gibi duran muhteşem takip edilesi bir kişilik.
  • kardeşim gibi sevdim ilk denk geldiğim andan beridir. yolun açık olsun güzel insan.
  • sevgiyle yapıldığında her şeyin mümkün olabileceğini göstermesiyle ayrıca bir takdiri hak eden, bağlama aşığı dünyalar tatlısı bir kardeşimiz.

ailesini ve özellikle çağatay 'ın üzerinde büyük sevgi ve emeği olan abisi suphi aras'ı tanımaktan son derece gururluyum.

buradaki arkadaşlarımdan ricam bu kardeşimizin emeğini yayabildiğimiz kadar yaymaktır.

bunu çağatay için değil; çağatay gibi olan kardeşlerimize ve onların ailelerine bir umut olabilmek için yapmalıyız.

down sendromu bir hastalık değildir...

youtube kanalı
  • mutlu olmak ısteyen önce mutlu etsin, mutlu olmak için önümüze fırsat sunan bir güzel kardeşimiz.

sadece takip edin.
  • down sendromu saz çalmaya bile engel değil, müthiş biri çağatay. hayran kalmamak elde değil.

kanalına abone olmayan ekşi yazarı, yazar değildir.

şu videoyu izle ondan sonra zaten abone olacaksın. https://www.youtube.com/watch?v=ta43f3l5wgg
  • müthiş yetenekli bir kardeşimiz. yeteneğine, kalbinin güzelliğine, bağlamaya olan tutkusuna hayran olmamak elde değil. hüseyin turan, nilüfer sarıtaş gibi halk müziği sanatçılarıyla yaptığı çalışmalardan sonra arif sağ ile de buluşmuş geçenlerde. arif hocasının tezenelerini alarak, kendi ifadesiyle "alınabilecek en güzel müzik ödülünü" almış alçak gönüllü kardeşimiz. dünya çağatay gibi harika insanlarla güzel. var ol çağatay, var ol güzel insan.