şükela:  tümü | bugün
  • kulaklarınızın pasını silecek, down sendromlu bir arkadaşımızdır
  • şöyle de bir youtube kanalı vardır. desteklenmelidir.
  • doğum günün kutlu olsun çağatay sazınla birlikte bize yapmış olduğun doğum günü süprizin için teşekkür ederim.
  • müthiş bir yeteneğe sahip, bağlama aşığı, up sendromlu kardeşimizdir. ilgi sevgi ve azimle neler yapılabileceğini gözler önüne sermiştir. onu yetiştiren annenin ellerinden öperim. sahneye çıkıp seyirciyi görünce şöyle bir coşmuşluğu vardır ki ben hayran kaldım. buyrun burdan izleyin
  • cok buyuk bir yetenege sahip hayrani oldugum down sendromlu tatli mi tatli insan.
    https://twitter.com/downcagatay?s=08
  • bir zamandır hem dinlediğim hem ağladığım videoların yaratıcısı. bağlama sesine çoğu zaman aşırı tepki veririm zaten; ama o kadar güzel yüreği var ki, o bağlamanın tellerine dokundukca benim gönlüm titriyor, o çaldıkca tezene sanki benim cigerime değiyor. çok güzelsin, o kadar güzelsin ki belki de dünyadaki en güzel şeylerden birisin. başarıların, güzelliklerin hep devam eder umarım.

tanim: çok güzel bağlama çalan, hüseyin turan beyefendi ile yakın bir zamanda ortak proje çıkaracaklar gibi duran muhteşem takip edilesi bir kişilik.