şükela:  tümü | bugün
  • insanların kendisi gibi iyi niyetli olmakdıklarını, kazık yedikten sonra anlayabilen koruma altına alınası insan.... süper müzik adamıdır aynı zamanda üstüne tanımam...
  • kazıkçı arakçı pis herif demek için dünyanın tersine dönmesi gerekir. çamur ve grup marsis le çalmaktadır. iyi müzisyendir. web tasarımı yapar. on barnağında on marifettir. yolu açıktır. olsundur.

http://www.cagataykadi.com/

--- spoylır----
    arakçılık mevzuuna gelince şimdi bu çamur'un albümü elime ulaştığında halim öyle şarkısını dinleyip "ah be bunlar da arakçı" dediydim ve çamur'un güzelin albümünü bir kenara attıydım bu yafyayla. sonra bu can ademoğlu ile tanışma iki lafın belini kırma fırsatı bulduk -ki kendisi uzun süre tanımamazlıktan gelmiştir beni *- yine de ben arakçı yaftasını çıkarmadım çamur'un üzerinden. gerçi çağatay'a yakıştıramadıydım arakçılığı ya neyse. kenara attığım albümü birgün rafından alıp baktığımda halim öyle'nin altında "devil's anvil'e teşekkürler" yazdığını gördüm. yüzsüz olduğum yaptığımdan utanmıyorum sayın sözlükçü. hırsızıdr arakçıdır bu herif. ben ne dersem odur. öperim.
  • (bkz: grup marsis)
  • şuanda grup marsis'de elektrik gitar ve akustik gitar çalan,çok yetenekli bir müzisyen...takip etmeyenin çok şey kaybedeceği adam.ayrıca santür de çalar kendisi...

http://www.myspace.com/cagataykadi
  • marsis idman yurdu'nun oyunu iki yönlü oynayabilen hem mücadeleci hem teknik on numarasıdır. hem rakibini kovalayarak savunmasına yardımcı olur hem de forvet oyuncularına alda at dercesine şahane ara paslar atar. takım oyununa yatkınlı ve atmaktan çok attırmayı sevdiğinden dolayı kaleye şut çekmeyi pek tercih etmez ama idmanları takip edenler bilir ceza sahası çevresinden çektiği şutların tamamı isabetli büyük bölümü de gol olmaktadır. bu performansı maçlara da taşır ise marsis idman yurdunu ilerleyen senelerde şampiyonlar liginde görmek beni hiç şarşırtmayacaktır.
  • elinde gitarı ile sahnede devleşen, hoşsohbet, neşeli büyük bir adamdır.
  • çok zekice espriler de yapmaktadır kendisi...bayılarak izliyoruz ...candır..
  • mimiklerini sevdiğim adamdır. ayrıca yıllardır parfüm kokusuna bayılmakta olduğum insandır. gitar dışında piyano da çalar.
  • asıl ait olduğu yer olan çamur'a tekrar dönmüş ve albümün son hazırlıklarını tamamlamıştır.
    çok çok çok iyi müzik adamıdır.
    çok iyidir
  • çamur'un her yönüyle joker olan grup elemanı. sesi de iyidir, muhabbeti de...