• flört'ün gitaristi olarak çok değerli işlere imza atmış yetenekli bir müzisyen, gitarist.. özellikle kendisini yaşar kurt konserinde izledikten sonra flört'e sound anlamında kattıklarını bir dış kulak olarak daha iyi algıladım.. merakla yeni aşamalarını bekliyorum..
  • kendisi yaşar kurt'un gitaristidir.
  • flört'ün gitaristliğini yapmış insan. şimdilerde yaşar kurt ile çalışmaktadır. çok çok başarılıdır.
  • 2 temmuz 1975 tarihinde bartın'da doğmuştur.
  • ian lemmy kilmister'ın gençliğini andırmaktadır. fiziksel olarak.
  • bugün televizyonda gördüğüm adam. neymiş artık otomotiv sektöründe tasarım yapılmıyormuş eskinden kilden oyarlarmış filan modelini yaparlarmış otomobilin, artık bilgisayarda iki çizgi çekip "oldu mu? iyidir iyi başlayalım üretime" şeklinde üretilmekteymiş.

ulan adam milyar dolarlık otomotiv endüstrisinin sanayideki atölye gibi çalıştığını sanıyor ya ben bir şey demiyorum. biri bu adama bir otomobil fabrikası gezdirse o bilmemkaç tonluk preslere tapmaya başlaması an meselesidir. sözlük de okuyormuş buradan kendisine sesleniyorum, biraz bilgisayarlı çizim nedir ne değildir öğrensin kendisi. ya da konu hakkında televizyonda atıp tutmasın ki onun uzmanlığı olan bizim pek bilgi sahibi olmadığımız konularda söylediği şeylerdeki inandırıcılığını yitirmesin.
  • iyi bir gitarist. telecaster ı çok şirin
  • sempatik ve yetenekli müzisyen. flört konserlerinde coşturur.
  • bir flört konseri sırasında fotoğraf çekilme talebimi "konserden sonra" diyerek geri çevirmiş (ki bu esnada elli kere çekilebilirdik!) ve konserden sonra 1 saat beklememe rağmen ortalıklarda görünmemiş yetenekli adam.
    burayı okuyorsan diye yazıyorum; canın sağ olsun ama sözün var unutma!
  • grubun the quiet beatle'i
hesabın var mı? giriş yap